Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorogyeckij kérdése:

Honnan tudom hogy tényleg szerelmes vagyok-e belé vagy csak szeretek vele lenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiről már irtam de nem tudom hogy valojában szerelmes vagyok-e belé vagy sem ! Ha szeretek mellete leni szeretem ha rámnéz és el pirulok.De nem merem megszolitani több okból is. Ami a lényeg hogy joba vagyunk de az a gáz hogy amikor más ad neki 2puszit csak köszönés kép akkor olyan rossz lesz a kedvem legszivesebben rászolnék hogy nekem ez nem tetszik de ha szolnék akkor az hüjén jönne ki hisz nem tudja hogy engem érdekel. Valaki (NORMÁLI) segítsen ez mostszerelem vagy mi??
2011. jan. 18. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább még csak belezúgtál! Ez nem szerelem, szeretet meg pláne nem. Kell némi idő, még igazából rájössz, hogy mit is érzel iránta.

Ha más megpuszilja, és téged ez bánt, mire következtetnél? Szerintem benned már megmozdult valami!

Miért nem beszélsz erről vele? Mennyi idős vagy? Jó lenne tudni a nemed pl...

2011. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaj de okos vagy 1.!! nem vagy tisztában a fogalmakkal???????????????? ha valakibe belezúgsz, akkor szerelmes vagy belé..............úúúúúúúúúristen, ez most lehozott
2011. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16/f
2011. jan. 19. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!