Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép lányok mind ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok mind ilyenek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel teljesen véletlenül találkoztam össze az interneten. Egyszer beszéltünk msn-en, de egyikünknek sem volt szándékában megismerni a másikat. Nagyjából egy hónap múlva írt valamiért, és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon értelmes, és akkor még kedves lánynak tűnt. Elkezdtük megkedvelni egymást, ő pedig időközben szakított a barátjával. (én nem voltam kapcsolatban)

Hónapokat beszélgettünk, és közben felmerült, hogy találkozhatnánk. Mindketten benne voltunk, de a találkozó sokat halasztódott különböző okok miatt. Közben kiderült, hogy ő elég sikeres lány, "körülugrálják" a fiúk, de ennek ellenére őt nem az érdekli, hogy ki mennyire jól öltözött meg jóképű, hanem inkább a belső értékek, mint a humor, intelligencia, megbízhatóság.

Az egész beszélgetésünk arc nélkül zajlott, és bár ő mindig szerényen és visszafogottan nyilatkozott saját magáról (én is magamról), egy kicsit féltem, hogy egy ilyen "kaliberű" lánynak mégsem felelek majd meg.

Annyira nem vagyok ronda, meg adok magamra, de hát így sem vagyok egy Brad Pitt, inkább egy középkategória, és nem éppen fotogén.

Önbizalomhiánytól és némi félelemtől vezérelve, hogy ne ott derüljenek ki a dolgok, küldtem neki egy képet magamról. Azóta nem láttam msnen, letiltott minden reakció nélkül.

Persze, van ilyen, hogy valaki nem az esetünk, de egy ilyen több hónapos beszélgetés után már járna annyi tisztelet, hogy minimum ennyit ír: "bocsi, nem vagy az esetem", és esetleg felajánlja, hogy maradjunk internetes barátok, vagy valami hasonló.

A kérdés azért ez, mert időközben megtudtam, hogy hogy is néz ki, tényleg nagyon szép lány.


2011. jan. 18. 14:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A helyesírás viszont nem.
2011. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz. Igen a szép lányok nagyrészt mind ilyenek... van azonban egy nagyon kis részük amelyiknek a szépsége mellé szorult még 1 csepp IQ is viszont az olyanoknak már mind van barátjuk vagy leszbik.
2011. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*j,hogy a helyesírásom obijektív legyen!
2011. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam, 15:49. Azért köszi mindenkinek :/
2011. jan. 18. 16:22
 15/16 anonim ***** válasza:

hát..én nem tartom magam ilyennek...nem azt mondom h hatalmas mümellem van meg ilyenek...de ragadnak rám a pasik, jól nézek ki, tisztába vagyok az adottságaimmal...és számomra fontos a külső...na nem az h milyen ruhába jár, és h huuudemenő a sérója...hanem az összhang...legyen kisugárzása, fogjon meg benne vmi...(persze a tökragya, igénytelen pasik soha az életbe nem vonzanának)...a barátom nem az a tipikus szabályos arcu, kigyurt testű fériállat...vékony testalkata van, érdekes arca (tény h ettől függetlenül buknak rá a nők...van stilusa, kiállása, kisugárzása, igényes de nem esik tulzásba) és nekem ő a legjobb pasi a világon...


a másik: én ezért nem ismerkedem nagyon régóta interneten :) mert nem érdekel egy számomra tök ismeretlen hapsi képernyön keresztül...és mert kellemetlen, ha mégse jön be:) ismerkedj élőbe...az jobban beválik:) egy kép ugyse adja vissza rendesen a dolgokat...sosem...

22L

2011. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Huu de kegyetlenül becupákoltad haver. Büdös qva mind ezt az egyet ne feledd, habi királylány ez is. Megígéred hogy elveszed feleségül, jól megtoszod azt cső'.
2011. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!