Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép lányok mind ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok mind ilyenek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel teljesen véletlenül találkoztam össze az interneten. Egyszer beszéltünk msn-en, de egyikünknek sem volt szándékában megismerni a másikat. Nagyjából egy hónap múlva írt valamiért, és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon értelmes, és akkor még kedves lánynak tűnt. Elkezdtük megkedvelni egymást, ő pedig időközben szakított a barátjával. (én nem voltam kapcsolatban)

Hónapokat beszélgettünk, és közben felmerült, hogy találkozhatnánk. Mindketten benne voltunk, de a találkozó sokat halasztódott különböző okok miatt. Közben kiderült, hogy ő elég sikeres lány, "körülugrálják" a fiúk, de ennek ellenére őt nem az érdekli, hogy ki mennyire jól öltözött meg jóképű, hanem inkább a belső értékek, mint a humor, intelligencia, megbízhatóság.

Az egész beszélgetésünk arc nélkül zajlott, és bár ő mindig szerényen és visszafogottan nyilatkozott saját magáról (én is magamról), egy kicsit féltem, hogy egy ilyen "kaliberű" lánynak mégsem felelek majd meg.

Annyira nem vagyok ronda, meg adok magamra, de hát így sem vagyok egy Brad Pitt, inkább egy középkategória, és nem éppen fotogén.

Önbizalomhiánytól és némi félelemtől vezérelve, hogy ne ott derüljenek ki a dolgok, küldtem neki egy képet magamról. Azóta nem láttam msnen, letiltott minden reakció nélkül.

Persze, van ilyen, hogy valaki nem az esetünk, de egy ilyen több hónapos beszélgetés után már járna annyi tisztelet, hogy minimum ennyit ír: "bocsi, nem vagy az esetem", és esetleg felajánlja, hogy maradjunk internetes barátok, vagy valami hasonló.

A kérdés azért ez, mert időközben megtudtam, hogy hogy is néz ki, tényleg nagyon szép lány.


2011. jan. 18. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"őt nem az érdekli, hogy ki mennyire jól öltözött meg jóképű, hanem inkább a belső értékek, mint a humor, intelligencia, megbízhatóság. "


ezt most tényleg elhitted?

2011. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy tartozott volna egy "nem vagy az esetem" beszólással, és elköszön, de én nem tudom megérteni, miért ismerkednek egyesek kép nélkül! A külső megfog, a belső megtart! De nem lehet a belsőddel kijátszani a kinézeted! Szerintem igenis fontos a külső is. Miért takargattad magad?
2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném, hogy hány éves volt a lány?
2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg.Lehet h o ijedt meg.Es csak eloadta neked h jol nez ki.Es nem is igy van.Ne stresszelj.Majd ugyis talalsz olyat aki megbecsul es olyannak szeret amilyen vagy.

20F

/en is ilyet keresek/

2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy ilyen, még nem lesz ilyen mind. Egyben csalódtál, lépj túl, keress másikat, és hidd el, hogy előbb-utóbb sikerrel fogsz járni :)
2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor igen, azért. Nem vagy az esete. De azért brutálisan bunkó volt.
2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az a kérdésed,h a szép lányok mind ilyenek-e,és erre a válasz határozottan NEM,nem mind ilyen!
2011. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Csak érdekességképp írom le:

Velem egy fősulis csoporttárs lány csinált hasonlót. Én nem udvaroltam neki, csak barátok voltunk. Felvettem MSN-re, egyszer beszélgettünk ott is, aztán utána nem találtam. Pár hét múlva a fősuli számítógéptermében egymás mellett ülünk és akkor látom, hogy neki bejelentkezett, nekem pedig nem, vagyis letiltott engem.

Csodálkoztam, de mivel rendes cimboráról van szó, ezért meg is kérdezte tőle, hogy l vagyok-e én tiltva? Mire a csaj mellébeszélt és hirtelen "nagyon sürgős dolga támadt", ezért kilépett.

Pedig mi rendszeresen találkoztunk, nem udvaroltam neki soha, csak barátok voltunk és soha meg nem sértettem volna. Mégis ezt tette és 22 évesen, elvileg felnőtt nőként.

2011. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat, egy kis kiegészítés, mert véletlenül kimaradt pár szó az előbb.


Szóval egy haverral ültünk a fősuli könyvtártermében és akkor jelentkezett be az a bizonyos lány és a havernak megjelent, nekem pedig nem.

2011. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szépség szubiektív
2011. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!