Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A hétvégén elmentem egy szórakozó helyre és nagyon berúgtam nem tudtam mit csinálok és a volt barátnőmmel csókolóztam. Barátnőmnek nem szóltam arról hogy elmegyek erre a szórakozó helyre mert már amikor elindultam már akkor úgy voltam hogy végem van és utána ez történt. Én nagyon szeretem barátnőmet csak az utóbbi időben nagyon ellaposodott a kapcsolatunk sokat veszekedtünk meg nagy köztünk a távolság de én nagyon szeretem őt. Minden féle képpen elakarom mondani neki hogy mi volt csak nagyon félek tőle hogy szakít velem és ezt egyáltalán nem akarom ha tudtok segítsetek valami tippel!!!
2011. jan. 18. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom olvasgatni ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__14703..


különös tekintettel a cikkekre amiket ott linkeltem, mindkét nemre igazak!

2011. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele Te, mert ha ilyet tettél, meg ilyeneket mondasz, hogy ellaposodott a kapcsolatotok, akkor tuti nem vagy belé már szerelmes. Ezzel Őt is megkíméled, és esélyt adsz neki egy boldogabb életre- egy hűséges társ megtalálására. Gondolj bele, Neked hogy esne, ha ő tette volna ezt? Ha nem mondaná el, és megtudnád valahonnan? Vagy ha elmondaná, tudnál benne ugyanúgy bízni? Te is azt gondolnád, hogy nem szeret már, mert szerelmes ember hozzá se ér máshoz, mert nem érdekli más, akkor sem, ha épp nagy a távolság vagy sok a veszekedés. Úgyhogy ha kicsit is érzek iránta valamit (pl. szeretet), akkor engedd el, és hagyd, hogy megfelelő párt találjon. 20/L
2011. jan. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

01:21-nek -> Jesszus.. te ezt komolyan gondolod???? xD


Nehogy szakíts vele, csak akkor ha tényleg nem jó a kapcsolatotok. Ha alapból minden jó, akkor egy kis csók miatt nem érdemes véget vetni neki. Az meg, hogy ellaposodott könnyen lehet rajta segíteni. Veszekedni meg ostobaság, főleg ha apróságokról van szó. Beszéld meg vele, próbálj végig higgadt maradni, még ha ő nagyon ki is akad.

21/L

2011. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

21/L!

Ha szerelmes vagy valakibe, akkor nem is csókolózol mással! Részegen sem... A barátom is volt részeg (annyira, hogy azt sem tudta, hogy jutott haza), és smárolhatott volna olyan lánnyal, akivel lehetett volna köztük valami komolyabb is, de volt barátnője, akit szeretett, és bár épp össze voltak veszve, esze ágában se volt megcsókolni se a másik lányt. Véleményem szerint aki ilyet tesz, az nem szereti igazán a párját, akkor meg nincs értelme együtt lenni.

2011. jan. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tudod a részegség nem mentség a megcsalásra, ha olyan lánnyal csaltad meg, aki nem fontos, akkor a partnered hogy lehet neked fontos, ha meg fontos, akkor mért csaltad meg, ha meg nem akartad megcsalni, akkor mér ittál? Ha egy lány mászik rád, kaármennyire s titokban marad, vagy részeg vagy, vagy bíztatnak a haverok, vagy jó a csaj, ha van párod és szereted, akkor lekoppintottad volna azt a csajt. Ha nem működik a távkapcsi, hiába szereted al ányt, akkor mond meg neki h szeretlek, de ez így nem működik, mert te ölelésre vágysz. Jó barűtnőt meg nem lehet találni buliban, csak ritkán. Inkább szakítottál volna vele, nem pedig megcsalni.

Ennyi erővel 50 szer elmész inni nélküle, akkor annyiszor megcsalod? Tényleg szereted, szerelmes vagy belé, vagy csak nem akarod megbántani? tudod mit akarsz?

2011. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!