Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam szüleine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam szüleinek? Bosszú vagy nem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz akkor bocsánat, fontos lenne tanácstalan vagyok, segítsetek, h mi a helyes döntés...

19 éves vagyok az exem 17 éves, 2szer jártunk, először mikor kidobott teljesen padlót fogtam utána rá másfél hónapra visszakönyörögte magát, h szeret, hiányzom neki, stb...stb... kibékültünk, most januárba szakított velem, de nem mondta bele a szemembe, h vége, csak facebookrol levette, h nincs kapcsolatban velem. összejött egy másik lánnyal nevezzük Ynak. ekkor ráírtam az egyik exére nevezzük Xnek, h ők mikor, hogy voltak együtt stb, stb, ő azt mondta, h azért lett nekik vége, mert X mellett 2 lánnyal volt együtt meg volt egy nyitott kapcsolata, akkor pont szüneteltünk mi, de mint kiderült mikor másodjára összejöttünk ők még együtt voltak párhetet. Kiindult a botrány, mostani barátnője Y irt nekem levelet, először leoltott úgy tudta, h szemembe mondta, h vége, utána ma irt levelet, h ne haragudjak, h ilyen volt, elkezdtünk levelezni, majdnem mindent elmondtam neki amit kérdezett. azt mondta, h szakít vele, erre felhívott barátom, ordított velem, azt mondta, hogy soha többé nem akar látni, vissza adja a tartozást amivel tartozik nekem (2000ft) és örökre felejtsük el egymást. megbeszéltük, hogy találkozunk, de egyedül lesz. mikor odaértem ott volt a Y és az egyik haverja, nagy nehezen elküldte őket, veszekedtünk, ordítottunk, de én végig röhögtem, ő nagyon ideges volt, tudni akarta, hogy ki mondta azokat a dolgokat, mert, hogy ő nem csalt meg soha. ne mondtam el neki X nevét. elváltunk, telefonba mondta, hogy nyugodtan írjam ki facera h mit gondolok róla, hát leírtam, de ki is töröltem. (ő volt nekem az első szex téren) ezek után kiderült, hogy Y végig kamuzott a levélben, nem akart vele szakítani, csak szimplán az orromnál fogva vezetett. msnen ráírtam barátomra, hogy hogy lehet ilyen, de majd ő is fog szenvedni és akkor majd én nevetek rajta mint most ő rajtam, ezt mind kiírta facera. ráadásul elkaptam egy fertőzést amit csak nemi úton terjed, csak tőle lehet. most megszégyenített a kerületem szemébe, a faces kiírásával, sokan ismernek minket, és mindenki ribancnak tart és rajtam röhög.


azon gondolkoztam, hogy felmegyek szüleihez és elmondok nekik mindent, hogy füvezik állandóan, hogy betegséget kaptam el tőle, és, hogy mit tett velem. de ebből olyan lenne vita lenne. nem kicsi. kerületem 2 felé szakadna, hozzá vagy hozzám, balhék, veszekedések, piszkálások akár verekedések is történhetnének, mert a haverjai nem hagynák szó nélkül. tuti, h nekem akarnának jönni. de ha nem köpöm be szüleinek, akkor rám fognak 2 ujjal mutogatni, engem fognak kibeszélni és kinevetni.


Szerintetek mit tegyek? hagyjam h megalázott és viseljem el a gúnyokat, vagy álljak bosszút rajta? a legrosszabb, hogy sajnos még szerelmes vagyok belé... felejteni próbálom minden erőmmel...


Abban igazat adott, hogy gerinctelenség volt, hogy nem mert elém állni é a szemembe mondani, hogy vége.


Ti mit csinálnátok? kérlek normális válaszokat írjatok...

Köszönöm: egy tanácstalan, nagyon szomorú lány.


Kérlek, normálisan válaszoljatok!

Esetleges hibákért, elnézést.


2011. jan. 17. 22:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Az önsajnáltatás vajon megoldás???

Miért dobjátok el az életetek egy patkány miatt??

Ha meg ti voltatok a hülyék, lehet belőle tanulni...

2011. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok boldog, ha lehetőségem van bosszút állni, ha hatalmam van megtenni valami rosszat, de nem teszem meg.
2011. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján most mindenki melletted áll.Ugyanakkor valójában saját magadat is égeted.Írod hogy ezt tette amazt tette,ezek valóban ronda dolgok de most jön a megrázó sembesítés hogy: de mégiscsak összejöttél vele.Nem mi nem a SzomszédErzsi hanem te álltál össze egy ilyen alakkal.Vagyis veled sincs minden rendben.Nameg írod hogy szereted.Nahát ezzel mi most mit kezdjünk?Kínos helyzetbe hoztad magad és borítékolod hogy ha rajtad múlik nem lesz normális végkifejlet.Mit vársz így tőlünk?
2011. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:25

Oda is megy az (y)...

2011. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szomorú!


Emberismeretből hatalmas karó!!!!


Mondd el a szüleinek, és kérd meg őket hogy segítsenek! Segítséget kérj, ne árulkodj!


Ez egy mocvskos küzdelem de fel kell venned a kesztyűt, a becsületedért és az önbecsülésedért! Semmi olyant ne tégy, ami szerinted nem helyes, de vágj vissza minden támadásra!


Kellenek erős barátok is, ha esetleg lenne olyan gerinctelen féreg, aki rátámadna egy lányra!


Ne szeresd! Láss tisztán! A logikával írd felül az érzelmeket!


Ha meghurcolnak ne tűrj!


Ha mutogatnak akkor is húzd ki magad! Nem vagy alávaló! Akárki is állítja! Ezt sose felejtsd el!


Fészbúkra írd ki korrektül(!!!) és objektíven a történetet jelzők nélkül. Írd ki hogy miben hibáztál, beleértve hogy leáltál vele, és hogy ő miben hibás. Emeld ki hogy nem értelmes és igaz emberhez méltó ahogy viselkedik! A végére írd oda, hogy aki mocskolódni akar az keressen más céltáblát, mert itt nem te vagy a főkolompos!


Lépj túl! Akik ribancoznak és mutogatnak azok buták, primitívek és csak az ascarkodás és a gyűlölet amiben kedvüket lelik! Az ilyen embernmek semmi erkölcsi alapja nincs téged megítélni!


Fel a fejjel! Mondd magadnak sokszor: "Bármi is történik velem, attól én még értékes és felelősségteljes ember maradok!!!"

Ez igaz! LEhet hogy rosszul fogod magadat érezni, de tartsd észben ki vagy, és hogy többet érsz, minthogy ilyeneken kelljen bosszankodnod!


A nők sokszor alaktomosak és aljasak, de erre a primitív férfiak előítéletes megbélyegző hozzáállása a hibás. Remélem te nem erősíted ezt a sajnálatos felállást!


Légy korrekt és maradj tisztességes ember!!!

2011. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


most ott tartunk, hogy facebookon az írása alatt mindenki csak vitázik, már a barátnőmet is betalálták.


Gondolkodom azon, hogy egyik este felkapuzok hozzá, és leküldettem anyával, de úgy, h ne tudjon arról, hogy én várok rá. aztán megmondom neki, hogy állítsa le magát, nem érdekes a facebookos kiírása, de felejtsük el egymást örökre, főleg, ne akarjon se ő se egyik haverja balhézni, mert, túl közel lakunk egymáshoz. és max ha esetleg valamikor összetalálkozunk és olyan társaságban vagyunk vagy valami köszönünk és ennyi. és, h én is szépeket tudnék kiírni facebookra róla, ha akarnék.


Szerintetek ez milyen ötlet? csak rosszabb lenne?

mert valamit csak kéne csinálnom, vagy ne tegyek semmi? várjak ölbe tett kézzel?

2011. jan. 18. 18:46
 27/29 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ötlet.
2011. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
De mielőtt leülsz a sráccal, az anyjának mondj el mindent!
2011. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

beszéltem vele, elmondtam neki a véleményemet, h ezt hagyjuk abba a gyerekes játékainkat, meg stb, stb, azt mondta, h igazam van. elfelejtsük egymást, ha esetleg találkozunk (ami biztos, mert 2 utca van köztünk) akkor köszönünk és ennyih. le is vette facebookról a kiirtást.

nektek meg köszönöm a hozászolásokat, ha ezek után sem nyugszik a p*csája akkor megyek anyához (mert még a r*banc barátnője kitudja, h mire képes....)

2011. jan. 19. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!