Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam szüleine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam szüleinek? Bosszú vagy nem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz akkor bocsánat, fontos lenne tanácstalan vagyok, segítsetek, h mi a helyes döntés...

19 éves vagyok az exem 17 éves, 2szer jártunk, először mikor kidobott teljesen padlót fogtam utána rá másfél hónapra visszakönyörögte magát, h szeret, hiányzom neki, stb...stb... kibékültünk, most januárba szakított velem, de nem mondta bele a szemembe, h vége, csak facebookrol levette, h nincs kapcsolatban velem. összejött egy másik lánnyal nevezzük Ynak. ekkor ráírtam az egyik exére nevezzük Xnek, h ők mikor, hogy voltak együtt stb, stb, ő azt mondta, h azért lett nekik vége, mert X mellett 2 lánnyal volt együtt meg volt egy nyitott kapcsolata, akkor pont szüneteltünk mi, de mint kiderült mikor másodjára összejöttünk ők még együtt voltak párhetet. Kiindult a botrány, mostani barátnője Y irt nekem levelet, először leoltott úgy tudta, h szemembe mondta, h vége, utána ma irt levelet, h ne haragudjak, h ilyen volt, elkezdtünk levelezni, majdnem mindent elmondtam neki amit kérdezett. azt mondta, h szakít vele, erre felhívott barátom, ordított velem, azt mondta, hogy soha többé nem akar látni, vissza adja a tartozást amivel tartozik nekem (2000ft) és örökre felejtsük el egymást. megbeszéltük, hogy találkozunk, de egyedül lesz. mikor odaértem ott volt a Y és az egyik haverja, nagy nehezen elküldte őket, veszekedtünk, ordítottunk, de én végig röhögtem, ő nagyon ideges volt, tudni akarta, hogy ki mondta azokat a dolgokat, mert, hogy ő nem csalt meg soha. ne mondtam el neki X nevét. elváltunk, telefonba mondta, hogy nyugodtan írjam ki facera h mit gondolok róla, hát leírtam, de ki is töröltem. (ő volt nekem az első szex téren) ezek után kiderült, hogy Y végig kamuzott a levélben, nem akart vele szakítani, csak szimplán az orromnál fogva vezetett. msnen ráírtam barátomra, hogy hogy lehet ilyen, de majd ő is fog szenvedni és akkor majd én nevetek rajta mint most ő rajtam, ezt mind kiírta facera. ráadásul elkaptam egy fertőzést amit csak nemi úton terjed, csak tőle lehet. most megszégyenített a kerületem szemébe, a faces kiírásával, sokan ismernek minket, és mindenki ribancnak tart és rajtam röhög.


azon gondolkoztam, hogy felmegyek szüleihez és elmondok nekik mindent, hogy füvezik állandóan, hogy betegséget kaptam el tőle, és, hogy mit tett velem. de ebből olyan lenne vita lenne. nem kicsi. kerületem 2 felé szakadna, hozzá vagy hozzám, balhék, veszekedések, piszkálások akár verekedések is történhetnének, mert a haverjai nem hagynák szó nélkül. tuti, h nekem akarnának jönni. de ha nem köpöm be szüleinek, akkor rám fognak 2 ujjal mutogatni, engem fognak kibeszélni és kinevetni.


Szerintetek mit tegyek? hagyjam h megalázott és viseljem el a gúnyokat, vagy álljak bosszút rajta? a legrosszabb, hogy sajnos még szerelmes vagyok belé... felejteni próbálom minden erőmmel...


Abban igazat adott, hogy gerinctelenség volt, hogy nem mert elém állni é a szemembe mondani, hogy vége.


Ti mit csinálnátok? kérlek normális válaszokat írjatok...

Köszönöm: egy tanácstalan, nagyon szomorú lány.


Kérlek, normálisan válaszoljatok!

Esetleges hibákért, elnézést.


2011. jan. 17. 22:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
B@szasd meg rendesen, ne hagyd szó nélkül h egy f@sz így megalázzon.
2011. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%

mert attól jobb lesz ha beszélsz a szüleivel ? vhogy kétlem + szerinted hinnének neked ?:P ezt is kétlem habár ki tudja


amúgy azzal hogy bosszút állsz kétlem h bármit is leérnél ez a bunyós téma meg .. :P jó poén de valahogy irreálisnak tartom :P


19F

2011. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

1. Szállj le a földre! A világ nem körülötted forog - nem lesznek utcai zavargások, mert szakítottatok.

2. Annyira nevetséges dolog FB-on lelki életet élni, hagyd abba.

3. Szerinted, ha elmondod a szüleinek, mit fognak gondolni? Magadat járatod le ismételten - egy szülőnek a gyereke a gyereke marad, a sittes , kábszeres vagy ku.rva, akkor is....

4. 19 éves létedre egy 17 éves így megszivat? .... OMG!

5. Fel a fejjel! Az ilyen pasi nem méltó arra, hogy foglalkozz vele.

6. Ne csinálj semmit, kezdj új életet az ilyen férget meg le kell kakálni.

2011. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg töröld ki az életetből örökre. Azzal, hogy megalázod őt, csak még jobban fognak röhögni rajtad és még ellenségeid is lesznek.

Legyél vele kemény és dobd őt örökre. Aztán meg menj orvoshoz, ha még nem voltál.

2011. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

persze bszassa meg rendesen k a csávó 1 utolsó p*cs :D az tény de a kérdezőnek attól még nem lesz jobb sztem :P persze ha szadista alkat akkor puszta élvezetből is megteheti :D hajrá


19F

2011. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mi a jó megoldás, de én nyugodt állapotomban írnék neki egy levelet, akár a fb-os kiírására reagálva, hogy nem értem, miért teszi ezt, de talán érettebb fejjel rá fog jönni, hogy gyerekesen oldja meg a problémáit. Vagy ahogy érzed :)

Én nem beszélnék a szüleivel, csak vissza akar majd vágni. Viselkedtek már velem nagyon csúnyán, de mikor az illető lehiggadt, megírta, hogy csodál azért, hogy én mindvégig meg tudtam őrizni a becsületem, és a tartásom. Nekem ez jól esett, és ez kellett, hogy le tudjam zárni. Ha úgy reagálsz, ahogy írtad, SZERINTEM nem fog rájönni, hogy tévedett.

20/L

2011. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
hinni, hinnének nekem, mert csak be kell menni a szobájába, tudom, hogy mit hol rejt... meg fotóim vannak ahol füvezik, bongozik, és a betegségről is van papírom...
2011. jan. 17. 22:48
 8/29 anonim ***** válasza:
Bosszú. Robbantsd ki a balhét. ;)
2011. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz bármit, nem fog feje tetejére állni a világ. Két nap múlv jön egy másik idióta, aki még nagyobb hülyeséget csinál - és akkor a te sztorid már senkit nem fog érdekelni.
2011. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

édesem:( ez a fickó, meg a drágalátos barátnője is egy ordas nagy idióta, a betegségeddel menj dokihoz, nyilván nem szól örökre ez sem, pár hét alatt kigyógyulsz, és senkinek semmi köze nincs is hozzá, maximum az exednek, aki volt ilyen szemét, hogy közzétette. Na meg az óvszer, azt érdemes használni. Ennyi erővel igazán közzéteheted te is, hogy a párod egy igénytelen alak, akivel jobb, ha vigyáznak a leányok, és érdemes kérni még az elején tesztet arról, hogy nincs baja, különben mehet a fenébe. Igen, megtehetnéd, de ne tedd. Nem kell világgá kürtölős csajszik közé állnod, ezt a szánalmas szerepet már megkapta exed rosszmájú kedvese. Elég nagy sorscsapás ilyen görénynek lenni mindkettejüknek, inkább sajnáld, semhogy félj tőlük.


Akik meg ribancnak tartanak, előbbutóbb rájönnek saját ostobaságukra, hidd el, ha te nem vétkeztél (soraidból ítélve szerintem nem, persze nem ismerlek, lehet ez így is, úgy is), akkor minden jóra fordul. Ha már nem bírod elviselni, csináld azt, amit ashton kutcher a nemtudom már milyen filmbe, röhögj valaki máson :D legszebb öröm a káröröm. persze ne fulladjon gonoszságba - mint mondtam, különb vagy náluk.


a másik dolog az, hogy bár ritkán használok fiúkra ilyen szót, de szerintem a volt párod inkább ribanc, mint te. (:D) egyrészt több lánnyal kavarni ugyanolyan undorító, mintha egy lány "tart" egyszerre több pasit (minden hímneműtől elnézést kérek ezért a borzasztó kifejezésért :D bocsi=)), ezt vágd is a szemébe nyugodtan. Azt is, hogy röhögjön csak, nem te voltál higiéniától mentes, és nem tőled kap el valaki nemi betegséget, aki nem ártott a kutyának se. az is gáz, hogy nem bánja ezt a facebook-on való keménykedést. azt azért nem illik, pláne egy gyengébb neművel szemben. na meg ott az én szám is nagy. lenne, ha volna facebook-om. nincs. ez az én egyik mázlim:D


16/L

2011. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!