Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiemelt kérdés? Ez lehetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiemelt kérdés? Ez lehetetlen?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat,ha hosszúra sikerül a szöveg. Vegyétek úgy,hogy csak kiemeltem a kérdést,hozzáírtam és így nem engedte kiemelni.


Szóval lassan 2éve van barátom.Már az elejétől fogva voltak vitáink,összeveszések,de mindig kibékültünnk.Ő nagyon hamar szerelmes lett belém,én nem igazán. Mindig ő hívogatott,ő jött hozzám,akár még titokban is. Sok ajándékot kaptam tőle,figyelmes is volt.Sosem csalt meg,nem jár bulizni,nem iszik.

Mikor 1hónaposak voltunk,már akkor azt mondta,hogy ő velem szeretné leélni az életét,össze szeretne költözni velem.

Aztán tett egy nagyobb lépést,elköltözött otthonról.Igaz pár utcával arrébb,de engem nagyon megviselt,mert tudtam,hogy lesznek köztünk változások emiatt. Lettek is,de nem olyanok,amit vártam.Közben a kezem is megkérte (bár nem vettem komolyan a korunkból adódóan)

Nyár végén megcsaltam,mással is találkoztam,ő néhány dologra rájött,meg el is mondták neki,de mégsem hagyott ott,mert azt mondta túlságosan szeret.(Volt,amikor ő könyörgött még akkor is)

Nekem még 2évem van a suliból,ő most fog végezni. Most olyan helyen lakik,ahol nem biztos,hogy maradhat.Voltak szakításaink,nem is kevés,és néhányszor azt mondta,hogy ő elköltözik innen,én meg elhittem.(A szakítások amúgy pár órásak max)

Na egyszer ugyanígy "vicceltem" vele egyet én is,azóta belátta,hogy rossz érzés.Megijedt,hogy elmegyek.

Na most,ugye ezen a helyen nem biztos,hogy maradhat,én meg teljesen belebetedtem,hogy mi lesz,ha elköltözik mégis.Ő rengetegszer elmondta,hogy nem fog,mert semmi sem fontosabb neki nálam,és amúgy is velem akarja leélni az életét,szóval nyugodjak meg.Mondta,hogy itt marad,keres munkát,és ha nem talál,akkor tovább jár suliba,aztán együtt megyünk tovább.

Sajnos még mindig nem tettem túl magam ezen. Mostanában amúgy is rosszul vagyok,egy ideje depresszióba estem...:(

Ma is viccelt,aztán teljesen letámadtam,hogy vegye észre magát,hogy senki se kíváncsi rá...ugye erre összevesztünk,aztán csak úgy köszönt el,hogy az arcomra adott puszit.

Egy nap amúgy többször is mondja,hogy szeret,és érzem is,meg tudom,hogy szavatartó,igazat mond.


De néha úgy érzem nem érdeklem,pedig minden nap találkozunk.Hétvégén mindig itt van,hétköznap is együtt utazunk,meg ahova megyek,oda elkísér,ha kell a hidegben vár.

De pl.van,hogy valamin kiakadok és írok neki egy smst,lecseszem,de mintha nem érdekelné annyira.Azt mondja ez nincs így,hanem elege van a sok hisztimből,mert hülyeségeken akadok ki.

Még hozzátennék annyit,hogy most ugye félek a költözéstől,és ezért rettegek attól,hogy ha picit összekapunk vmin,akkor meggondolja magát,hogy mi lenne ha mégis itt hagyna. Tudom,hogy ez lehetelen,de félek. És már folyton bevillan vmi ami ezzel kapcsolatos és ami rossz.


Most is összekaptunk kicsit,aztán mikor msnen beszéltünk,akkor rögtön úgy kezdte,hogy Hiányoztál Szerelmem(L) szóval megint én reagáltam túl...


Szerintetek felhívjam még most este? Vagy mára hagyjam?


Mit gondoltok?


2011. jan. 17. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd fel:)
2011. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem értelek téged. Szerintem el kellene döntened, hogy mit is akarsz. Ha sokat foglalkozik veled, ragaszkodik hozzád, akkor az a bajod, ha meg kicsit távolságtartó, nagy ívben leszar, mert nyafkának tart, akkor meg az. Nőjj fel.
2011. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Najó,de mit mondjak neki? Elvileg fáj a feje,meg a torka,kérdezzem meg hogy van?

Legszívesebben csak annyit kérdeznék,hogy ugye sosem hagysz el? De nem merem.:(

2011. jan. 17. 20:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne!


Hagyd had nyugodjon meg! Szerintem felfújod nagyon a dolgokat...

2011. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Te meg told fel a popsidat msnre! jó???
2011. jan. 17. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:

nem rosszbol,de pl az utolso valaszara is ugy reagaltal,mint ha nemtudom mit mereszelt volna neked mondani...pedig ő is csak jot akart..probalj a dolgok mögé nézni.

igyekezz optimistan nezni a vilagba:D de tenyleg...ha van valami apro dolog,amin kiakadsz,előbb probald meg lerendezni magadban,h tényleg szükséged-e van arra h hisztit vagy kisebb jelnetet rendezz. hidd el ,neki is tetszeni fog a valtozas:)

ha felhivod,mindenképpen kerdezd meg,h jol van-e...és ne önző modon azt kerdezd,h ugye nem hagysz el? stb...

most legyen ő a középpont. legyél vele gyengéd,vagy valami kis ártatlan nőies gesztusokat mutass felé...

tudom,h picit kemenyen irtam,de nem lehet igy,h mindenre felkapod a vizet...

rem. segitettem

2011. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszolója az egyik barátja a kérdezőnek csak felismertem a kérdésből!
2011. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de egyértelmű, hogy nem vagy szerelmes ebbe a fiúba

1. Nem írtad egyszer sem, hogy Te mennyire szerelmes vagy belé, és nem tudsz nélküle élni

2. Képes voltál megcsalni, többször is

3. Nem veszed komolyan, hogy feleségül kért

4. Nem tervezel vele közös jövőt

Kihasználod, azt várod, hogy úgy ugráljon, ahogy Te fütyülsz, és ha valamit nem a Te kedved szerint tesz, akkor még le is szidod. Ellenben Te semmit nem teszel érte. Miért lenne baj, ha elköltözne? Nem lenne, aki kiszolgál? Arra találsz más fiút is... Ha meg szeretitek egymást, akkor bármilyen távolságot kibír a szerelmetek, akkor is, ha egy hónapban 1szer találkoztok. Szerintem az lenne a leghelyesebb, hogy ha egy picike emberség is szorult beléd, akkor most, mikor léphet, hagyod elmenni, és békén hagyod örökre, és hagyod, hogy találjon magának olyan lányt, aki viszonozza a szerelmét, aki ugyanúgy bánik vele, mint ő Veled, aki szívből szereti és szeretné leélni vele az életét.

20/L

2011. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Héhé,én egy nem írtam,hogy szerelmes lennék belé,de elhiheted az vagyok. És nagyon szeretném leélni vele az életem is,csak úgy gondolom,hogy ennyi évesen,ezt még nem lehet megvalósítani. Szó nincs arról,hogy én kihasználnám.
2011. jan. 17. 20:40
 10/13 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál, kihasználod. Ha szereted, picit fogd vissza magad, ne akadj ki mindenen, és kérlek szépen, többször NE CSALD MEG! Ha ezt az utóbbit megteszed, és tényleg szeret téged, az elég lehet. De ne játssz vele...

Az meg, h nem érdekled... Ha a pasid szeret téged és türelmes, akkor elfogadta már, h ilyen vagy, mindent túlreagálsz, és már lassan immunis lesz a hisztijeidre. Az én barátom is ilyen, bár sosem csalnám meg, próbálok vele kedves lenni, de könnyen kiakadok hülyeségeken, ő ezt elfogadta, nem is veszi fel. Ha szerencséd van, a barátodnál is csak ennyi történt. Ha viszont nincs, akkor nem tudom... lehet sok volt már neki, amit csináltál vele? Majd kiderül, de szerintem legyél vele kedvesebb, ha tényleg szereted. És miért ne hívhatnád fel egy két éves kapcsolatban a párodat akkor, amikor csak akarod? Simán mondd meg neki, h hiányzik és hallani szeretnéd a hangját, mivel úgyis ezt szeretnéd épp, nem? Szerintem még örülni is fog neki. :)

2011. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!