Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 19 éves barátom olyan hisztis, hogy rosszabb mint egy 12 éves kislány?

Figyelt kérdés

Egyszerűen,semmi más probléma nincs vele! kedves, aranyos , vicces minden benne van! nagyon szeretem 4 hónapja vagyunk együtt, de már nem bírom, ez túl sok, nagyon hisztis!


(ez egy átlag eset, csak , hogy mindent megértsetek)

előző hét csütörtökén megbeszéltük, hogy tanulás után átjön, de elaludt mikor felkelt mondta, hogy bekel fejeznie a tanulást , szóval nem fog átjönni, én mondtam neki, hogy oké akkor holnap találkozunk (nagyon fáradt voltam 2mo alatt elaludtam utána) pénteken egész nap nem írt smst, mikor megkérdeztem , hogy nem e jön át 6 előtt mielőtt elmegy dolgozni azt írta nem , 4 re kell mennie ma, és már a városban van!

egész hétvégén olyan bunkó volt velem , kérdeztem , h hogy van mondta jól és ennyi!

aztán vasárnap, 30 perc kérdezés után elmondta, hogy azért mert én csak azzal , hogy holnap találkozunk lezártam a beszélgetést! ezért volt ilyen!


most meg tegnap, a lehető legszebb esténk, és feküdtünk az ágyban én meg csináltam képeket. erre ő , jajj töröld ki, ezen nem vagyok megborotválkozva, majd csinálunk jobbakat , oké, volt 5 kép egyik se tetszett neki, én ujjra néztem őket találtam egy tök jót megkérdezem, hogy ezt felrakhatom myvip re? erre ő , nem hát ez csúnya nincs megborotválkozva stb.. én meg , hogy örüljön kitöröltem a képeket , erre besértődött, hogy hát minek töröltem ki, erre én mert nem tetszetek neked és majd csinálunk jobbakat erre ő , de a kamerádban megtartattad volna! és besértődött, egy picit felkaptam a vizet és mondtam, hogy basszus 19 éves vagy nőj ár fel! ezek csak képek alapból nem is tetszett holnap csinálunk ujjakat és jobbakat!

erre ő , felkélne nőnöm igen? és elment otthagyott otthon egyedül az ágyban! ... másnap azaz ma! találkoztunk és a fejemhez vágta , hogy én csinálok mindenből problémát meg stb..

hát most mit tegyek? ha beszélni akarok vele, annyit képes mondani.. vegyük példaképpen vasárnapot , mikor kiakartam deríteni, hogy mi volt a baj, erre ő: semmi baj, ne foglalkozz vele, minden rendben van! de hát basszus, egy hétvégéig olyan bunkó voltál , rohadt szarul esett, mond el! és kb 30 ig könyörögtem neki...

tehát ha valamit megakarok beszélni egy veszekedés után akkor ezt kapom...


de ha velem van a baj, azt-is mondjátok meg, mert én nem mondom, hogy tökéletes vagyok, de ha nekem van valami problémám én megpróbálom vele megbeszélni..

szóval ha valami tanácsot tudnátok adni az jó-lenne! előre is köszi!


2011. jan. 17. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizony ám.. igazad lehet. sőőt elég cicafiú pasid van..
2011. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én fel tenném magamnak a kérdést a helyedben, hogy jó ez, elég ez nekem?

Jézusom, én ilyen idiótára nem pazarolnám az időmet. Szánalom...

De, ha neked jó, hogy minden xaron besérül, meg úgy viselkedik, mint egy kis ovis, akivel semmit nem lehet megbeszélni, akkor hajrá!

Szerintem jobbat is találsz, de te tudod.

2011. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld vele mindenképp megbeszélni lehet h csak rossz passzban van:S de te ismered. mond meg neki h valahogy mindenképpen változtasson mert elviselhetetlen.
2011. jan. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj. Nekem is van egy 19 éves barátom, és hisztis. Mondjuk nem ilyeneken sértődik meg, hanem pl. tegnap úgy volt, hogy találkozok este vele meg a haverjaival, de rosszul lettem és mondtam neki, hogy nagyon szeretnék menni, de nem bírnék (hánytam, belázasodtam, amúgy is beteg vagyok napok óta, de még nem voltam ennyire rosszul mikor megbeszéltük, hogy találkoztunk). Ezen megsértődött, és mikor mondtam neki, hogy oké, akkor megyek, lesz ami lesz, akkor már azt mondta, hogy én vele ne menjek sehova, rohadjak itthon az ágyba. Hát vannak ilyenek, mi este megbeszéltük, minden rendben, csak ideges volt, mert a barátai felidegesítették. Mi majdnem 1 éve vagyunk együtt.

Amúgy érdemes elgondolkozni ilyenkor, hogy jó-e neked ez a kapcsolat. Én is el szoktam ezen gondolkozni, és az az egyetlen dolog ami visszatart a szakítástól, hogy ha másik lánnyal látnám, abba belehalnék. Ismerem már magamat kapcsolat téren, és tudom, hogy amíg szärul esne, ha mással látnám, addig nagyon szeretem és megbánnám a szakítást. Kitapasztaltam, hogyha már az sem érdekelne, ha más lánnyal látnám, ott már nincs mit veszíteni.

2011. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát hol itt a hiszti? Max egy kis következetlenség. Akár ennek tízszeresére rámondanánk egy lánynál, hogy hisztis. Akkor hülyén néznének a fiúk és lányok is.

Legutóbbi, azt hogy nem bírnád, ha mással látnád, azt általában úgy hívják, szereted.

2011. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

örülj neki, ő legalább akarta hogy legyen róla képed, nekem viszont még a telefonommal se enged képet csinálni magáról, meg az is sok volt neki hogy felraktam egy képet róla iwiw re

ő sose írtak i adatlapján h kapcsolatban, sőt sokáig ott volt h egyedülálló, pedig nézte a lapját

néha még a fejét is elforditja mikor puszit akarok andi a szájára

ha kérek csókot puszit kapok, azt is az arcomra

ha mondom neki szeretlek (nem sokszor) csak annyit mond oké, néha mondja hogy én is, de h kimondaná azt max havonta egyszer, de inkább írni szokta


lehet hisztis a pasid, de legalább szeret, az enyém azt is letagadja ha féltékeny

2011. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsónak..

awww... Sajnálom, hát igen, legalább szeret! és te? (ne haragudj meg a kérdésem miatt de) jól érzed magad abban a kapcsolatban? :(

én drukkolok neked , hogy minden rendbe jöjjön!


köszönöm a többieknek a válaszokat!

2011. jan. 22. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!