Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire komolyan vette?

Figyelt kérdés

16 f vagyok és van egy lány. Ő is 16 éves.

Pénteken kicsit összevesztünk msn-en mert nem akart kijöni velem sétálni,mert mamájához mennek (habi)

És nagyon felfújtam a dolgot :(

Hülye voltam csak szarul esett,hogy nem kíváncsi rám :(

Pedig én nagyon szerelmes vagyok belé.

Meg egy kicsit szerintem meg is bántottam :(

És azóta nem beszéltünk :(

Ma se nagyon fog feljönni msn-re és félek,hogy letiltott vagy annyira nem kíváncsi rám,hogy 10 percet beszéljünk. :(


2011. jan. 17. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
oh.. ezek a MSN kapcsolatok.. próbálj meg vele kibékülni és mindenképpen találkozzatok élőben!
2011. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neked is fel kéne végre állnod a gép elől, és meg kéne próbálni a valódi kapcsolatokra koncentrálni.


Mondjuk kezdetnek az is elég, ha nem teszel minden mondat végére szmájlit.

2011. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést olvastam, illetve megakadt a a szemem az msn-en, így a tanácsom, majdnem olvasatlanul : beszélj vele!
2011. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel hogy találkozzatok és beszéljétek meg mert bocsánatot szeretnél kérni! Nem hinném hogy nemet mondana! :)
2011. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha letiltott,akkor az akkora túlzás rászéről,hogy felejtsd el. Hacsak nem úgy érzi,hogy zaklatod és úgy egyébként sem kiváncsi rád. Akkor viszont neked kellett volna korábban a lapot venned! Ha viszont kedvelitek/szeretitek egymást ,biztos,hogy örülne,ha megbeszélnétek egymás között a dolgott,élőben a legjobb,de interneten keresztül is lehet!:D
2011. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi de csak nemrég óta ismerem és nem tudom a tel számát :$

Csak msnen beszéltünk de ha ott nem jön fel akkor... :(

2011. jan. 17. 19:10
 7/8 anonim válasza:

MIndenképpen békülj ki vele.

Ha szereted..és ha őis,akkor megfog bocsátani :)

2011. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De mégha meg is bocsát akkor én még el is akarom mondani neki,hogy mit érzek :$

Az előző lány aki tetszett azért ment el mert nem mondtam el neki,hogy szeretem 6 hónap alatt :(

Ekkora egy hülye vagyok :@

Ezért akarok kibékülni és elmondani mindet,mert nem élném túl,ha őt is elveszíteném :(

2011. jan. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!