Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5-8 gyerek vállalása. Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-8 gyerek vállalása. Lányok szerintetek?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam, hogy mennyi mindent kapunk a szüleinktől.

Úgy gondolom, hogy a mai világban ritka, de nagy családot szeretnék.

Főleg lányok és nők válaszát várom.

20/F


2011. jan. 17. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tudod, a szüleid nem olyan könnyen adnak annyi mindent, vért izzadnak érte. 5-8 gyereket felnevelni pedig végképp nem kispályás meló, főleg az első 2-3 évben. Az eltartásukról(etetés, ruházás, egyebek) meg már ne is beszéljek. Viszont ha megcsinálod, minden elismerésem a tiéd, tisztelem az ilyen embereket, mint te, több ilyen kellene.


Viszont ha csak a segély miatt kellenek, mint sok embernek, akkor ásd el magad.


Dancsi Bácsi

45F

2011. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát, én mondjuk ennyire nagy családot nem szeretnék, de egyik barátnőm pont olyan, mint te, ő is ilyen 5 gyereket szeretne.

18/L

2011. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy biztos nem könnyű felnevelni 5 gyereket manapság. Azért ilyenre is kell gondolni.
2011. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves Dancsi Bácsi 45F, köszönöm válaszod, tudom nem nehéz, és tudom vért kell miatta izzadni, de pusztán szeretettből megtenném.

Nem a segélyért. Különben én egyke vagyok, és a börőm színe fehér.

2011. jan. 17. 18:45
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 18/L!

Tisztában vagyok, hogy nem könnyű, de nem mindig a könnyű utat kell választani. Inkább eszek száraz kenyeret és legyek boldog. Mint gazdagon, de szomorúan, egyedül.

2011. jan. 17. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, lehet h önző vagyok, de én nem szülnék 3-nál többet. Én 2-őt szeretnék, egy 3.at még bevállalnék ha véletlenül összejönne...És ennek nem kizárolag anyagi oka van. Én már 1 et szültem, nagyon jó dolog a szülés én nagyon élveztem. De hülye lennék kihordani 4-5-6-7-8 gyereket, tönkretenni a testem, meg az életemet. Örülök h már 2 éves elmult, egyre szabadabb vagyok megint, visszanyertem az alakom..stb. Ma már nem hiszem h egy nő attól jó anya, feleség h otthon ül és sorba szüli a gyerekeket.
2011. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 18:48!

Az életedet nem tenné tönkre a sok gyermek, ebben biztos vagyok. De köszönöm az őszinte választ.

2011. jan. 17. 18:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nagy családból jövök, szóval én is nagy családot szeretnék. De hogy 5-8 gyereket bevállalnék-e, az attól is függ, milyen férjet találok. :)

Amúgy a mai világban egyre kockázatosabb gyereket vállalni. Már nem csak azt kell nézni, hogy de édes, én is akarok, sokat stb, hanem hogy keresünk-e annyit, h enni adjunk nekik minden nap, plusz suli, plusz minden más.

De én azért 3-4et szeretnék. :)

20L

2011. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnék be annyi gyereket. 2-3-ban gondolkodom, mert azokat remélhetőleg tisztességgel felfogom tudni nevelni.


20F

2011. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5-8 gyerek, boldog nagy család. Gondolom akkor egy asszonytól várod, hogy kihordjon ennyi gyereket. Ami így belegondolva talán a 4 is sok.
2011. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!