Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejön egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Külsőleg rosszfius, kigyurt , kb.183cm/120kg ,elég fullosan kitetovalt/pl.karok válltol kézfejig full/.szeret uzletelgetni ,talan illegalis dolgokban is benne van.Tény hogy van penze es egy jo autoja.Viszont kulseje ellenére elég békeszerető, nem bunkó ,és imádja a baratnőjét,jol banik vele ,hűséges hozzá.Szoval a nőkkel nem aza tipikus rosszfiu ,aki csak kihasznalja őket,viszont életmódjában,kulsejében rosszfius.Ja ,és 24 éves.

Bejön nektek az ilyen pasi??? mert nekem nagyon ,de nemhiszem hogy az ilyenből sok van.Aki igy nez ki ,ilyen életet él ,az tobbnyire bunko,beképzelt es kihasznalja a nőket.Nagyon irigylem a baratnőjét.


2011. jan. 16. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
b.zdmeg,péntek estéig én is ilyen életet éltem,csak az volt a szar része a dolognak,h reggel 4 kor engedtek ki a rendőrségről.magyarán mondva újra kell értékeljem az életemet.jó az ha seftelsz,de meg fogsz bukni,mert mindíg vannak jóakaróid,mint most nekem,és úgy felnyomnak,h csak zörögsz.szerinted milyen volt elő adni a nőmnek meg a családomnak,h mi történt...
2011. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Háát nekem nem...:S Mert fontos számomra hogy egy férfi tisztességes legyen, meg józan életű.

19/l

2011. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2011. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyenek a sitten a kancigányoknak jönnek be leginkább,jó csomagos gyerekek,a társadalom mélyen elítéli az ilyeneket,de minek is szövegelek,majd betöltöd a 18at majd komolyodik az agyad is.
2011. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barta Zsolt....igaz neki nincsenek tetkói :D
2011. jan. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amúgy meg az a tipikus kis piti álgengszter

amúgy meg nem vagyok lány, de mind1 :)

2011. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cigány
2011. jan. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod a látszat csal!!! Eleve agyon van tetoválva-nagydarab bálna!!! a megjelenése sem lehet olyan meg nyerő!!! Szerinted érdemes vele meg jellenni bárhol??? Nem beszélve arról hogy az ilyen kigyúrt nagydarabok alatt nincs szerszám!!! akkor csak a pénze fog dominálni???
2011. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!