Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból alapozni? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból alapozni? Mi a véleményetek erről? Bővebben bent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég kerültem ki egy kapcsolatból, komolynak nem volt komoly, laza 3 hónap, én szerettem a lányt, ő nem tudta viszonozni.

Már a kapcsolat alatt kezdtünk jóba lenni egy lány ismerősömmel, mindent megbeszélünk/tünk, és ez nekem tetszik, meg külsőre is nagyon bejövős, és azthiszem szeretem. Attól félek hogy ezzel megölném a kettőnk között lévő kapcsolatot, az meg senkinek sem lenne jó. Viszont tett már rám megjegyzést, hogy pedig milyen jó srác vagyok, nem érti a volt barátnőmet, ő ölni tudna egy ilyen srácért..

Ami megintcsak neheziti a dolgot, hogy osztálytársam a lány, erről esetleg vélemények? Erről mi a véleményetek?

Várom a válaszokat, 17/f.


2011. jan. 16. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Nagyon drukkolok Nektek! Nálunk is hasonló a szitu...ilyen gimnáziumi "barátság". Mindketten többet éreztünk, de sajnos nem jöttünk össze mert ő félt feladni a barátságunkat:(


Szerintem mindenféleképpen kezdeményezz, mert szerintem a barátság egy jó kapcsolat alapja és ne hagyj ki egy ilyen lehetőséget, főleg ha neki is bejösz:) Maximum nemet és mond és maradtok barátok, de ha ilyeneket mondott Neked...nem kell félened szépen szólva:)) Hajráá


L/19

2011. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire erős a barátság egy lány és fiú között, azt mindenképpen érdemes átgondolni. Személy szerint ezt tartom az egyik legszebb dolognak az életben. Próbáld meg átgondolni az egészet, nézz mélyen magadba, hogy te milyen vagy belül, és ő milyen, összeillenétek e hosszútávon vagy sem. Mert az sajna sok esetben úgy sül el, ha előtte jó barátok voltatok, aztán kapcsi és végül szakítás, akkor többé már nem lesztek olyan jóban :( szóval rizikós az egy biztos. /F
2011. jan. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor megéri a kockázatot...az egyértelmű jelzések meg csak nekem esnek le??? "milyen jó srác vagyok, nem érti a volt barátnőmet, ő ölni tudna egy ilyen srácért.." ez például egyértelmű hogy bejössz neki...


én nagyon nem bírom az ilyeneket... szereted de valami visszatart??? miért? élj a mának haver. ne gondolkozz a következményekkel, arra még ráérsz ha eljön az ideje. (spanomék 4 éve vannak együtt és osztálytársak)

2011. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az hogy osztálytársak vagytok csak akkor baj, ha egy szakítás után harag marad. ha normális a lány, akkor valószínűleg nem kerül ilyenre sor. Nekem is van olyan volt barátom akivel nagyon jóban vagyunk azóta is...


Te vagy a férfi, neked kell kezdeményezni. :)

Ha netán belekezdesz a mondandódba, hogy többet érzel barátságnál, és ő leállít, vagy azt mondja hogy ő nem, akkor egyértelmű, hogy maradjatok csak barátok. Na és? ebben sincs semmi ciki. Ha meg ő is többet érez, akkor csak jó :)

2011. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Na hogy haladsz?

Sikerült előrébb jutni valamivel? :)

2011. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ, a napokban elhívom valahova, a többiről beszámolk ;)
2011. jan. 20. 15:10
 17/18 anonim válasza:
Várom a fejleményeket.. ;)
2011. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nos, mi lett a vége?
2011. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!