Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból alapozni? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból alapozni? Mi a véleményetek erről? Bővebben bent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég kerültem ki egy kapcsolatból, komolynak nem volt komoly, laza 3 hónap, én szerettem a lányt, ő nem tudta viszonozni.

Már a kapcsolat alatt kezdtünk jóba lenni egy lány ismerősömmel, mindent megbeszélünk/tünk, és ez nekem tetszik, meg külsőre is nagyon bejövős, és azthiszem szeretem. Attól félek hogy ezzel megölném a kettőnk között lévő kapcsolatot, az meg senkinek sem lenne jó. Viszont tett már rám megjegyzést, hogy pedig milyen jó srác vagyok, nem érti a volt barátnőmet, ő ölni tudna egy ilyen srácért..

Ami megintcsak neheziti a dolgot, hogy osztálytársam a lány, erről esetleg vélemények? Erről mi a véleményetek?

Várom a válaszokat, 17/f.


2011. jan. 16. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy belé, és normálisnak tartod, akkor hajrá.
2011. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is megrizikóznám:)

De osztálytárssal mindig vigyázni kell, mert ha rosszul sül el utána tök szar lesz minden nap látni a suliban:S

2011. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, h kipróbálná-e komolyabban 2 o.társam (igaz ők 18 évesek voltak addigra) 3 napig jártak így, mind a 2nek bejött a másik,c sak aztán valahogy olyan fura volt nekik, h nem csak barátok, h maradtak a barátságnál az első csók után...
2011. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mindjárt érettségi :p és nem fog rosszul elsülni, csak legyetek ügyesek ;) (ne akard rögtön szobára vinni :p)
2011. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

És a csajszinak sincs barátja?Úgy érzed bejössz te is neki?

Szerintem beszéld meg vele,hogy mi lenne,ha.. :)

Én is úgy jöttem össze a jelenlegi barátommal,hogy osztálytársak voltunk/vagyunk.Eleinte én is ugyan ettől féltem.De mindig jobban és jobban látszott rajta,hogy tényleg érez valamit irántam,így belementem.

És egyáltalán nem bántam meg,már 9 hónapja együtt vagyunk :)

20/L

2011. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A lánynak nincs senkije, régóta nem is volt neki.(Cirka 2 éve ismerem, azóta senki).

Nem vagyok az az egyből szobára tipus, nem akarom ilyesmivel elrontani. Igen, úgyérzem bejövök neki, csak ha tévedek, akkor meg gáz van :S

Gratulálok nektek, sok boldogságot!(:

Esetleg még jöhetnek válaszok/tapasztalatok a témával kapcsolatban.

köszi

2011. jan. 16. 21:59
 7/18 anonim válasza:
házi nyúlra nem lövünk, csak ha támad! :D
2011. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én azt tudom javasolni,hogy tölts vele minél több időt.

Pl.hívd el moziba(ez még barátként is megteheted),vagy kérd meg,hogy segítsen neked a matekban,vagy valamilyen másik tantárgyban,amiből ő esetleg jobb.

Sok sikert!;) És köszönjük szépen!:)

2011. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

de ha már nagyon jó barátok vagytok nyugodtan rákérdezhetsz, h mi lenne a véleménye, ha Te meg ő komolyabban elgondolkodnátok a jövőtökön ;) szerintem csak félénk, és nem mer előhozakodni semmilyen utalással ;)

meg mondom 3 nap után ugyanúgy barátok maradtak.. egy csók ... csak egy csók, de ha nem vagytok olyan ölelkezős típusok, akkor már az ölelésnél mondhatja, h ez így még sem okés. (csak ne vágj túl meglepett képet, meg ha rákérdezel, akkor ezt is számold bele, szal ne azért ugorjon a barátság, mert Te besértődtél)


ha esetleg még egyszer mondaná ezt az ölni tudós mondatot, félig-meddig poénosan válaszolhatnád, h ugyan nem kell értem ölni, a tied vagyok :p v ilyesmi, de mosolyogj közben... h kitérhess előle, ha esetleg nem Érted csak egy klónodért ölne ;)

2011. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igazából attól félek, hogy ugye most szakítottunk volt nőmmel, és ha most úgy közelednék felé, lehet hogy azthinné hogy csak felejteni akarok, márpedig én úgyérzem szeretném őt. Mindegy, a héten megpróbálok közeledni felé, lassacskán, és megpróbálom levenni a reakcióit.

Köszi tényleg!(:

2011. jan. 16. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!