Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Mi van velem? Miért zavar ennyire?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a barátommal, aki 19, én 16.Legjobb barátnőm is otthon van, mert én kijöttem külföldre a 10-11-12. tanévre, meg érettségizni:S

a lényeg, hogy a legjobb barátnőm nagyon szép lány, csinos, sportos meg minden, pont az a típus amit a barátom nagyon szeret.És most mondta a barátnőm hogy össze fognak járni futni, meg találkoznak meg minden.Iszonyú ideges vagyok, és féltékeny és úgy érzem utálom a legjobb barátnőmet, pedig nem is:S

nem vagyok féltékeny típus, mert megbízom a barátomban, tudom hogy nem csalna meg, főleg nem a legjobb barátnőmmel, és nagyon szeretem őt.De akkor mégis miért?


2011. jan. 16. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mert ez eléggé úgy hangzik, mintha kerülgetnék egymást, és lássuk be egy átlag kapcsolat akkor se biztos, h 16-18-ig elkísérne, ha minden nap találkoznátok, így meg még nehezebb a dolog...


de szerintem se a legjobb barátnődért fog dobni, sőt lehet Te ismersz meg egy srácot, akiért majd ott hagyod a barátod.. ilyen az élet, semmi sem tart örökké... de külföldön most kár ezen paráznod...

2011. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Arra nemgondoltál hogy én is olvasom ezt az oldalt????

Basszus ezt nem hiszem el

2011. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
azért vagy féltékeny,mert van miért.egyet tanulj meg!ne bízz meg senkiben!én 36 éves nő vagyok,és hidd el sokmindent megéltem már.ezt mind azért írom neked,hogy ne érjen akkora csalódás,amiken én már átmentem.nincs igaz barát,engem is átvert a legjobb barátnőm,testvérként szerettem,és nagyon fájt.hát lassú víz partot mos,a barátod azt mondja szeret téged,de mondani mindent lehet.te ott vagy,ő itt,és nem látsz ide mit csinálnak,és mivel fiatal,nem fog várni ölbe tett kézzel,mert a hormonok nála is működnek,nem elkeseríteni akarlak,csak ez a bizalom fogalom,egy elcsépelt szó,és még látszik nem ért igazi csalódás az életben.ne is érjen soha azt kívánom!de ne bízz senkiben.
2011. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hehe nagyon vicces... Am szerintem tuti h meg fog csalni főleg ha bejön neki ez az alkat meg minden. Sajnálom de szerintem 100% hiába bízol benne.
2011. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor szoktatok talizni? 3 évig kint leszel/vagy?

Fiatal vagy, jól gondold meg, hogy tudsz e bízni a barátodban, s a barátnődben. Én a helyedben hagynám a srácot, és ha vissza jöttem, szabadok lennénk, akkor együtt lennénk. És ha adódik neked ott egy nagyon kedves srác, nem fog érdekelni téged, mivel barátod van, akiről nem tudom igazán, hogy mit csinál...mert mindenki mondhat bármit. Akkor pedig azt fogod bánni, hogy hagytad elúszni a másik srácot. Remélem érted mire célzok. Belefér neked, hogy ennyit idegeskedj? Nem rosszból írom neked, ne érts félre.

19/L

2011. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tudod- bocsi, elirtam
2011. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem őt, sőt imádom, azért élek hogy ő boldog legyen, de ez így nagyon nehéz, mert egy távkapcsolatban alapból nehéz boldoggá tenni a másikat.

Ezért érzem, úgy, hogy talán jobb lenne, ha a barátnőmmel jönne össze, akkor tudnám hogy mind a ketten jó kezekben lennének, mert mindketten nagyon jó, csupa szív emberek.

De vagyok annyira önző, hogy nem tudnám elengedni őt, még a legjobb barátnőmhöz sem:S

2011. jan. 16. 21:45
 8/8 Xi Huan ***** válasza:
nagyon szép dolog az önzetlenség és esetlegesen a saját boldogságod feláldozása 2 másik emberért... de ne tedd... az önzőséged tekintetében pedig nem az a lényeg, h el tudod-e engedni, hanem hogy mindenképpen el kell... jobb ha beszélsz erről a barátoddal, mert egy távkapcsolatot nem lehet fenntartani 3 éven keresztül... az előttem szólóknak nagyon igazuk van, főleg a 36 éves hölgynek... a fiú nem fog rád várni, a barátnőd pedig inkább adózik a saját vágyainak és ösztöneinek, minthogy tiszteletben tartsa a te érzéseidet... gondold át... fiatal vagy, minden ujjadra jut pasi, és lehet, h sokkal jobb, mint a jelenlegi, még ha most nem is gondolod így... de egyszer majd belátod... csak nehogy sérülj... ne hagyd, h mások játszanak veled...
2011. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!