Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton rossz kedvem van. Összevesztünk. Mit csináljak? FONTOS

Figyelt kérdés

Barátomról van szó. Mindig depizek mert ritkán találkozunk, nagyjából lesz@r. Rég óta rossz a kedvem. Miatta, de ezt nem mondtam neki. Amikor megkérdezte mi a baj, mondtam hogy a szokásos és erre ő, hogy "neked mindig rossz kedved van" Mondta hogy ne legyek szomorú, de amúgy msnen nem valami jó beszélő, és mondta hogy nem tud felvidítani. Én meg mondtam, hogy simán feltudna ezer dologgal. Erre magát szidta, hogy akkor ő hülye és nem tud magától semmit kitalálni. Mondjak én. Én meg mondtam hogy nem fogok neki utasításokat adni, majd rájön ha akar(itt pl arra gondoltam, hogy ne sz@rjon le, találkozzunk többet, vagy tegyen valamit amiből látom hogy fontos nekem) de inkább tovább veszekedtünk és mondta hogy, bocsi ma se érek rá (amúgy tényleg nem ér rá) és mennie kell.

Aztán később feljött, én meg mondtam hogy bocsi hogy szemét voltam, és elmondtam a véleményem a dologról. És nem írt vissza utána. Aztán írtam hogy 'látom megint rohadtul nem érdekellek' és szó nélkül rögtön ez után kijelentkezett.


Már mondtam neki többször is hogy jobb lenne ha többet találkoznánk, de nem használt eddig. Szerintetek ezek után hogy adjam a tudtára, hogy miatta vagyok szomorú, és örülnék ha nem sz@rna a fejemre, anélkül hogy megsértődne? Mert úgy tűnik hogy sehogy sem esik le, hogy a nemtörődömségével ennyire megbánt

Előre is köszi.


2011. jan. 16. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki konkrétan, hogy mi a bajod, csak úgy fogja megérteni. Ne várd, hogy kitalálja magától. Egy kapcsolat alapja, hogy meg tudjátok beszélni egymással a problémáitokat.
2011. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ha szeretne és szerelmes lenne... akkor ha 5percre is akkor is mondaná hogy találkozzatok...

elég érdekes hogy leszarja a fejed....

ha én szerelmes vagyok egy csajba akkor alig bírom nélküle... és minden nap vele akarok lenni.. és nem érdekel ha csak 5percre tudok vele találkozni... az is sokat jelent és jó....

biztos vagy abban h szeret még??

esetleg nincs másik csaj???

nyugodtan mond meg neki hogy neked ez így nem jó mert neked kevés az ha ilyen ritkán találkoztok !

ha azt mondja hogy nem lehet megoldani hogy többet találkozzatok akkor szerintem próbáld meg elfelejteni ! nem ér annyit hogy te szomorkodj miatta !

fel a fejjel : )

2011. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem dettó tök hasonló a helyzetem!Ne alázkodj meg előtte azzal hogy még te nyalizol úgymond neki mert akkor se lesz jobb ezt elhiheted!Sztem hagyd pár napig ne keresd aztán majd gondolkodik hogy mértnem jelentkezel és ha fontos vagy neki úgyis keresni fog!
2011. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te a tegnapi sms-es kérdéses vagy? :)

Na a lényeg amúgy, hogy ne ilyen gyerekes túlsértődött félmondatokkal próbáld megértetni vele, hogy probléma van kettőtök között, hanem beszéljétek meg rendesen, csak erre neki is időt kellene szánnia. Mondd neki, hogy beszélnetek kell, fontos, és mondd el neki, hogy mi bánt téged. Figyelj arra, hogy úgy fogalmazz, hogy ne támadj, ne vegye támadásnak. Vedd elő a legintelligensebb formád, és mondj el mindent őszintén.

2011. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nekem igenis megéri :) semmiképp se lesz szakítás részemről.


Amúgy igen én vagyok az : D Az a legnagyobb baj hogy msnen nem lehet vele beszélni. de most próbálkozok. hátha :/

2011. jan. 16. 18:11
 6/8 SkiZoé válasza:
Ne vedd magadra, de neked lenne kedved valakivel találkozni, aki folyamatosan magába van zuhanva? Tudom, baromi rossz, mikor nem lehetsz azzal, akit szeretsz, de az nem azt jelenti, hogy önsajnálatba kell zuhanni. Kösd le magad valamivel, addig sem zavar, hogy az idő múlik, jobb kedved lesz, és nem szabadítod rá, az egészet. Előbb magadban tegyél rendet, mert ezt senki nem teszi meg helyetted. Az hogy ő időhiányos, az egy állapot, és én is úgy látom, hogy az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy ideje legyen. Pihentesd pár napig a dolgot, foglalkozz magaddal, egy jó könyvvel, vagy bármi mással, amitől jól érzed magad!
2011. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telefonon probáltál vele beszélni erről?:)
2011. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ma nagyjából megbeszéltük a dolgot, és holnap találkozunk. Amúyg amikor vele vagyok nicnsen rosszkedvem, és mivel miatta van, vagyis hogy nem találkozunk azért van rosszkedvem, így ugye ezen csak akkor tudok rendet rakni, ha többet találkozunk.
2011. jan. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!