Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hugom 16 éves, és 7 honappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hugom 16 éves, és 7 honappal ezelött megismerkedett egy nála 13-évvel idösebb sráccal. Szeretnék kapcsolatukat továbbra is fenntartani. Mi az önök véleménye?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a korkülönbségen múlik az,hogy egy kapcsolat működik-e ,vagy sem.Én is 16 voltam amikor megismertem a mostani páromat,köztünk 12 éfél év a korkülönbség,és olyan jól megvagyunk,mint még azelőtt senkivel,most 20 vagyok.Szóval szerintem bőven nem gond,persze azért az jó,hogy odafigyelsz a tesódra:)
2009. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom a hugodnak a mostani párja az első nagy szerelme, ez szép és jó dolog, csak ha a srác aki nemsokára betölti s 30at, családot akar alapítani, biztosan nem fog a húgodra várni..ő meg remélhetőleg nem veszíti el a fejét, és nem esik teherbe! Nem azt mondom, hogy tiltsd el tőle a hugodat, de hívd fel a figyelmét arra, hogy nem ő a herceg fehér lovon aki megkéri a kezét.
2009. febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én képen verném és elzavarnám :)
2009. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!