Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van átlagosan egy 16 éves fiúnak egy 17-18 éves csajnál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 23:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sok(!) 18 éves lány nem jönne össze vele egykorúval, főleg nem fiatalabbal, ugyanis a lányok azt hiszik magukról hogy érettebbek és még azt is képzelik hogy jóval később "érik el" a fiúk ugyanazt az érzelmi szintet mint ők...Én nagyon sok ilyennel találkoztam már. Természetesen vannak kivételek.:)
2011. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
hát mivel az euró-forint árfolyam elég magas ráadásul még esik is az eső így én ugyan integrálszámítások nélkül mondom de sztem kb 17,98724812% esélye lehet
2011. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, általában azért nem szoktak a lányok fiatalabb srácokkal összejönni, mert ugye mi férfiak később érünk. Viszont ha Te tényleg érettebb vagy, akkor egy normális csajnál nem hiszem, hogy akadály lenne a korod. Elvégre az csak egy szám. Próbálj úgy összebarátkozni Vele, hogy ne érezze, hogy Te most úgy tekintesz rá... Aztán ha megismer és látja, hogy érett vagy, akkor már nem fog számítani semmit sem az a -2 év. :)

Sok szerencsét.

19/F

2011. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ez nagy mint lonak a hátuszáshoz
2011. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Annyit már tok h több az esélyem, mint itt normális választ kapni...:S:)

Utolsó előttinek: Köszönöm a korrekt és bíztató hasznos válaszodat:)

2011. jan. 16. 18:49
 16/21 anonim válasza:
hát ez lány függő!én 20 éves vagyok a barátom meg 17 éves és nagyon boldogok vagyunk együtt,ő is érettebb a koránál talán ezért is vagyunk meg ilyen jól!
2011. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sajna nem sok, én 20 éves vagyok de rám is azt mondják a 18 körüli csajok, hogy túl fiatal vagyok hozzájuk, ki érti ezt, mind egy én már aszexuális leszek.

20f

2011. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
sztem 50% a jelenlegi barátom 1 és fél évvel fiatalabb mint én és komolyabb a korosztályánál jóval...nem érzem mellette azt hogy ha elmegyünk valahova hogy lehoztam az öcsém a játszótérre (17/l)
2011. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
annyira szánalmas amikor 16/17/18 éves lányok azt mondják h csak 25 év feletti pasival járnak, mert 25 év alatt nem elég érettek hozzájuk a fiúk. uhhh elég hülye világban élünk, de ez azért elég erős általánosítás-.-"
2011. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 ess16v ***** válasza:
nyilván egy 17-18 éves lánynak még nem annyira fontos az egzisztencia, inkább az számít (ami persze később is fontos marad), h tudjon dicsekedni a barátnői előtt, h ennyi, meg annyi idős a pasija. Na most, ha csak ezt nézzük mindenképpen hátrányból indulsz a tőled idősebbekhez képest, de ez sem feltétlenül igaz, ha meg tudod fogni valamivel. Lánytól függ, h mi jön be neki. Lehetsz 25 éves is, attól még lehet, h egy vele egykorút fog választani. Így szerény számításaim szerint 40-60 %-ban az idősebbek javára ítélem a nagyobb esélyt!
2011. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!