Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok eljár külön bulizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok eljár külön bulizni? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Igazán nem az a problémám,hogy eljár,mert nyilván neki is kell néha,hogy a haverokkal bulizzon. Viszont ami érdekes,hogy eddig nem nagyon érdekelték a bulik,annyi volt neki a szórakozás,hogy elment a haverokkal a helyi presszóba,vagy pizzériába ettek,ittak,jókat röhögtek,és kész,gyakran mondta is,hogy őt nem érdekli a disco. Ősszel egyszer csak rákérdezett,hogy szerintem elmenjen e a haverokkal discoba,mert hívták,mondtam,hogy persze,hiszen 3 éve együtt vagyunk,és nem igazán ment velük ez idő alatt,gondoltam csak szórakozzon nyugodtan. Viszont most már ott tartunk,hogy 5. hete jár egy huzamban,már most kijelentette,hogy jövő héten is megy,és kezd zavarni. Én fogom fel rosszul? Ti,hogy vagytok ezzel?
2011. jan. 15. 23:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Én úgy másfél éve nem jártam bulizni mert úgy voltam vele hogy "mi abban a jó h rázzuk magunkat össze vissza", aztán egyszer elhívtak, mentem, azóta rendszeresen járok mert nagyon jól érzem magam a barátaimmal.

A te helyzetedben is próbálom a pozitívat nézni, szóval ilyen formában is lehet gondolkodni. :)

17/L

2011. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Meg tudom érteni, hogy mit élsz át, én is barátnőkkel koncertre járós típus vagyok, az előző párom meg bizony nem vetette meg a disco-t:( Nekem eszem ágában sem volt vele menni, de mikor hazaért, és mesélte a jó kis sztorikat hogy milyen régi jó leányismerősökkel találkozott, és hogy elrepült az éjszaka.. És hogy hányan próbálták felszedni! Szóval belőlem is megmoccant a sárkány.

De azt mondom, csakis a párod személyisége dönt: ha ő képes lenne kavarni a hátad mögött, akkor megteszi, de ha nem, akkor bármilyen háremtáncot lejthet előtte a csaj, nem fogja érdekelni. Miért nem kérdezed meg, mi tetszett meg neki ilyen hirtelen a disco-ban? Hátha megnyugtat (vagy megrémít) az arckifejezése.. De az is lehet, hogy hosszú ideig elzárkózott a bulizás elől, és most ameddig új, addig menni akar, de pár hét/hónap után rájön, elég lesz ritkábban is éjszakázni..:)

2011. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Megfogalmazom helyetted:


A diszkóban beszélgetni nem lehet,

marad a csajozás !!


Te is eljársz a barátnőidhez,

meg a párod is eljár a barátnőihez...

2011. jan. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Mivel nem egyezik meg az érdeklődésünk minden létező dologban, ezért nem mehetünk mindig mindenhova együtt. Moziba, kiállításra, várost nézni a barátommal szeretek, de bulizni inkább a barátaimmal. A barátom eléggé otthonülős, én meg nem fogok szenvedni, ha benne van a bugi a lábamban. Amúgy kinek mi a buli....nekem az, hogy a barátaimmal elröhögcsélünk, meg végre kiugrálhatom magamból a sulit. A részegen idegeneket ölelgetős részt sose értettem.

24L

2011. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Reggel 6-kor mászott haza,dőlt belőle a piaszag,pedig eddig az alkoholt is utálta,maximum karácsonykor,vagy születésnapon ivott egy kis krémlikőrt és ennyi. Komolyan nem értem mi ez a változás. Kérdeztem már tőle,hogy ugyan mi olyan marha jó a discoban,röhögött,mint mindig,és annyit mondott,hogy semmi.
2011. jan. 16. 11:55
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

1Miért nem visz el???Vagy miért nem mész vele???

Nos a haveroknak is vannak nőik akkár páros estéket is lehet szervezni!!!

Azért mindent ne engedj meg a párodnak!!!Ok kell a szabadság de ha hosszúra engeded a pórázt akkor az más ágyáig is elérhet!!!Én nem egy kapcsolatot láttam így tönkremenni mert a másik hagyta elmenni a párját bulizgatni discóba...Elösször jön amagyarázkodás hogy részeg volt meg ilyenek majd a többi!!!

Menj el vele!!!Itt az idő megszabnod a határokat hogy megvédd a kapcsolatodat másoktól!!!!Ez nem bizalmatlanság ez egészséges féltékenység!!!

2011. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen volt csak a rózsaszin köd miatt nem tűnt fel,vagy szinlelt,és most kijött a valódi énje...
2011. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Minek a buli? Semmi értelme.

A legjobb együtt tölteni a hétvégét kettesben és nem 200 részeg ember közt táncikálni.

2011. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Nos. Ha nem bízol benne, megértem a helyedben én is gyanakodnék.

De ne kövesd, ne rendezz jelenetet, ne kérdeződködj.

Egyszerűen mielőtt elindul öltözz fel Te is észrevétlenül, és közöld vele INDULHATUNK! Nem egyedül, hanem Veled.

Na és, ha jön a duma, hogy akkor írok sms-t vagy várj csak felhívok valakit és télleg egy discóba visz, vagy ha esteleg mérgesen rádförmed, hogy minek jössz akkor már tuti valami simli van a dolgoban!

2011. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Utolsónál ott a pont!!!! XD
2011. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!