Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből valami? Ti kívüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami? Ti kívülállókként hogy látjátok?!

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit és rögtön megfogott , hogy kedves aranyos és nagyon jószívű és jolnézki.De nem rég szakított a barátnőjével ,és azt mondta hogy kell neki 2-3 nap 1hétmulva megkérdeztem hogy akkor szeretne e barátnőt ..addig persze folyamatosan talizgattunk és volt , hogy úgy sétáltunk , hogy fogta a kezem stb.... (mintha járnánk) de azt mondta hogy nem szeretne... és nem értem mert közbe vannak olyan kijelentései amikor megtudja hogy más pasival találkozok stb pl hogy ő nem szeretne versengeni értem és akkor jön nekem az a kérdés , hogy de te nem azt mondtad hogy nem kellek...és már nem értem mit higgyek vagy mit gondoljak... mit tegyek? smároljam le és hátha lesz valami vagy hagyjam inkább?
2011. jan. 15. 23:00
 1/1 anonim válasza:

hááháá! egy hete még pontosan ugyanezen hezitáltam- csak nálunk nem a szakítás akadályozta a srácot, hanem, hogy kiéli magát a nagy egyetemi életben, és szingli aakar maradni. de pontosan ez volt. randiztunk, ha rajtunk múlott vna éjjel nappal dumálunk, megfogta a derakam, a kezem, simizett...úgy éreztem játszik velem, mert közben hangsúlyozta h neki ugyan nem kell nő. és mondván, hogy nincs vesztenivalóm egyik búcsúzáskor lekaptam, és jó lépés volt. pont egy hete mondta ki azt, hogy nálam nem is kívánhatna tökéletesebb lányt maga mellé. tehát együtt vagyunk(: én megtenném a helyedben!!!:P


L/19


(majd mesélj fejleményeket, holnap meg szoríts, mert randim lesz!:D)

2011. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!