Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahogy érjétek el hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy érjétek el hogy ne akarjak sms-t küldeni nekiii (? )

Figyelt kérdés
Tudom elég gázul hangzik, de minden második pillanatban a telefonomhoz kapok, hogy megkérdezzem, lesz-e még msnen, amikor tudom jól a választ: nem lesz. Csak mégis jól esne írni a barátomnak, ha egész nap nem beszéltünk. De ez elég zaklatásos már. Ő nagyjából lesz@r engem. Nem kéne keresnem most egy darabig, hogy majd ő hiányoljon engem. De nem bííírom. Akkora harc van bennem, hogy most akkor küldjek-e vagy sem..
2011. jan. 15. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne küldj. Feküdj le aludni, akkor majd nem jut eszedbe sms-ezni.
2011. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudok lefeküdni. 2-3 körül szoktam, szóval nem menne. Egyrészt mert nem vagyok álmos másrészt pedig ez a dolg idegesít.
2011. jan. 15. 22:50
 3/17 anonim ***** válasza:
az ő nagyjából lesz.r részt pedig gondold át, hogy tényleg így van-e... és ha igen, akkor főleg ne küldj
2011. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem tudok*
2011. jan. 15. 22:50
 5/17 A kérdező kommentje:
sajnos tényleg így van xd :/
2011. jan. 15. 22:51
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj bele valami izgalmas filmbe, vagy ilyesmi. Találd fel magad, valamivel csak le tudod kötni a figyelmed.
2011. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
gondolkoztam rajta, de csak olyan van amiről ő jut eszembe xd (odaát) attól még rosszabb lenne. Nem bírom nézni mert meghalok a hiányába >< bocsi emberek.. tényleg idióta vagyok xd vagy csak szerelmes...
2011. jan. 15. 22:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy nincs semmi más film otthon... :) Akkor olvass, keress valami online játékot, nehogy már ne tudj kitalálni semmit :)
2011. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:
Beszélgess egy barátoddal. Jót tehet ilyenkor...
2011. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nincs mert laptopomon nics dvd meghajtó xd szal csak azt tudom nézni amit ezen töltöttem le. amúgy meg rohadt lassú szal minden online vagy akármilyen játék fagy rajta.


És szerintem már mindenki unja hogy ilyenekkel fárasztom őket xd másról meg nem vagyok hajlandó beszélni.

2011. jan. 15. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!