Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok. Korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok. Korai lenne még ha lenne barátom?

Figyelt kérdés

az összes barátnőmnek van... én próbálkoztam már, de valahogy nem jött össze, pedig már szeretném...

azért nem jött össze mert korai még? vagy csak mert béna vagyok? légyszi csak normális válaszokat...


2011. jan. 15. 21:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem korai ... mekkora fas*ság már az,hogy azt mondjátok,hogy manapság már 12 évesen kezdik ... ?!! vannak akik 12 évesen érettebbek mint egy 17 éves.

Szerintem kicsit se korai :) ( bár azért nem mindegy,hogy mit számítasz "barátnak" azt,hogy szerelmesek vagytok,vagy ahogy elöttem mondták "követni akarod a nyájat!" magyarul leakarsz vele feküdni,mert most az a "MENŐ"..)

De szerintem TE nem készültél erre még fel,vagy felkészültél,csak senki sem akar veled járni :) ! mert GY.K.-en hanem ha tényleg nem tudod akkor barátnődet megkérdezed !:) mert itt most senkisem tud neked segíteni,mert nem látják,hogy milyen vagy !! :)

2011. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
jah és ezért nem akarnak komoly kapcsolatot:) meg ezért hűtlenek:) mert nem korai nekik vagyis sose fognak felnőni egy kapcsolathoz:)
2011. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 RaksashaGirl ***** válasza:

Egyáltalán nem általánosítottam, úgyhogy ne kreténezz le légyszíves... Ha meg esetleg véletlenül általánosítottam volna, elnézést, mert nem állt szándékomban.. Azt írtam le, hogy nem baj ha 14 évesen már mondjuk szexel az illető, persze ha védekezik. De ha annyi esze van hogy nem védekezik, meg magára vessen, ha olyan hülye, akkor minek ugrott bele a mélyvízbe?

De most tényleg. Hol volt itt általánosítás? Mert visszaolvastam vagy ötször, de még mindig nem találom. Ha esetleg valamit nem fedeztem volna fel, elnézésedet kérem, a jövőben körültekintőbb leszek, hogy senki se tudjon belém kötni..

2011. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 RaksashaGirl ***** válasza:
Előző voltam.. Ez válasz 22:55-nek.
2011. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csak már szeretnék egy fiút magam mellé, és nem tudom hogy ez normális e... nem akarok szexelni, meg semmi ilyesmi, csak jó lenne azt érezni hogy valaki szeret és ölel :s
2011. jan. 15. 23:14
 16/20 anonim ***** válasza:
Korainak nem mondanám, hisz miért ne lehetne ha van egy fiú akivel szívesen eggyütlennél? miért ne lenne jó ha olyannal lehetnél akivel jól éreznéd magad? bénának nem vagy béna, a fiúk félnek az elutasítástól.. ezért nagyrésze kezdeményezni se mer..pedig nincs mit veszteniük max csak ha nem emgy oda akkor azt veszíti el hogy eldobott magátol egy két esélyes dolgot , egyébként meg ameddig kordában tudod tartani magad hogy pl nem engeded a szexet ha nem akarod még 100% osan akkor szerintem nincs azzal semmi gond.
2011. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 RaksashaGirl ***** válasza:

Kedves kérdező: 87%-os voltam. :D

Nem is azért mondtam, hogy azt akarod, különben úgy is írtad volna. :) Csak egyszerűen már nem bírtam megállni szó nélkül azokat, akik belekötnek a 17-18 évnél fiatalabb párkapcsolatokba, mert szerintük korai. De az senkinek sem jut eszébe, hogy legfeljebb száz éve még szép számban voltak 15-16 évesen kötött házasságok-anyaságok. Sőt.. Mint mondtam, ma is akadnak az értelmesebbekből, akik nem birkanyáj módjára vetik magukat a vezér után...

2011. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bizony az jó, ha valaki szeret és átölel:) nem feltétlen kell ahoz szex.

Visszavonom a kreténezést, mert elnézést kérsz ha tévednél és ezért bocsánat. Az általánosításod nem feltétlen a szószerinti írásodban van, hanem gondolkodásodban. Ha még mindig nem érted akkor sebaj, nem szeretnék emiatt vitatkozni, úgy se értünk mindenben egyet, én meg visszaszívom a kretént.

2011. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
xd
2011. jan. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség, h korai. Ezt mi nem tudjuk eldönteni, ezt csak az tudhatja aki ismer. Nekem pl. már 5.-es koromba volt barátom, sétálgattunk beszélgettünk megfogta a kezem ennyi volt a járás, de jó volt h van valaki velem, azóta mindig van valaki mellettem, én pl. 14 éves voltam mikor az első nagy szerelmem volt és nem bántam meg. És lehet h azt mondják páran hogy ribancok akiknek fiatal korukba van már barátjuk, de én hiába kezdtem oan korán eddig 2 fiúval voltam, más elkezdi 16 éves korába pl. és 18 éves korára már 5 fiúnak meg volt. Szal ez nem kor kérdése, hanem érettség, szal te tudod. Ahogy érzed.
2011. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!