Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok. Korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok. Korai lenne még ha lenne barátom?

Figyelt kérdés

az összes barátnőmnek van... én próbálkoztam már, de valahogy nem jött össze, pedig már szeretném...

azért nem jött össze mert korai még? vagy csak mert béna vagyok? légyszi csak normális válaszokat...


2011. jan. 15. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Még bőven korai.
2011. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell semmit eröltetni.
2011. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne legyél birka. a lányok/fiúk nagy része egy birkacsoport tagja, aki követi az egyik barmot. Ha a barom leugrik a szikláról, a többi birka szintén megteszi, mert a barom is ezt csinálta, és ez jó, meg vicces, meg menő, csak azért, mert a legismertebb is megtette. :)


Szerintem légy önmagad, és ha tényleg szeretnéd, akkor kezdj el ismerkedni.

2011. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Miért lenne korai?? xD De buta vagy...:D Gondolkozz már a mai lányok nagyrésze 12 évesen kezdi már...Jó én 14 évesen kezdtem, de na.Próbálj vidám, érdekes egyén lenni és legyél magabiztos és szép.
2011. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Drága 22:03, az, hogy a mai lányok már 12 évesen csinálják nem azt jelenti, hogy az jó, és követendő. Eggyel fölötted tökéletesen leírták a lényeget, úgyhogy ajánlom elolvasásra.
2011. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a mostani barátommal 15 évesen jöttem össze, ő velem egyidős. Sztem ha nem egy nálad sokkal idősebbel szeretnél járni (16-17) akkor nem korai... de idősebbel ne nagyon kezdj, ők megeshet, hogy többet akarnak és te még nem vagy rá felkészülve. 18/L
2011. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem korai járni, de gondolom néhány a szexre gondoltak és abban viszont tényleg korai. De egy párkapcsolat nem feltétlen jelenti azt, csak azoknak akik azt csinálják:P Szerintem nem korai, de erőltetni se lehet egy kapcsolatot.
2011. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm a felvilágodítasomat, valóban rossz példát említettem...:S De valóban így van hogy a fiatalok már gyakorta akkor elkezdik szóval ezt már nem tekinti senki rendellenesnek.De amúgy akkor legyen pasid, amikor eljön a legmegfelelőbb személy én nekem is az első 14 évesen volt.
2011. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 RaksashaGirl ***** válasza:

Jajj, ugyan már.. Miért lenne baj, ha 15 évesen pasija van? De most komolyan.. Egy párkapcsolat nagyon jó dolog. Azt sem igazán értem, hogy ha esetleg szexre kerülne sor, mondjuk 14 évesen, miért akadtok ki.. Végülis az ő dolga. Jó, igaz, de ha védekeznek normálisan, tényleg nem hinném hogy baj lenne. Ha meg annyi eszük van, hogy nem védekeznek, tényleg nem kellett volna. De azért még a mai fiatalság körében is akadnak olyanok, akik eléggé érettek, úgyhogy nem kell általánosítani. Annyira elszomorító ez az egész..

Kérdező: Nem korai ha van barátod, valószínűleg csak azért nem jött össze, mert bátortalan vagy, vagy csak simán nem találtad még meg az igazit. Én is így voltam... Nyáron pedig belefutottam a szerelmembe. ;)

2011. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért te nem általánosítol?:O bagoly mondja verébnek:D

A te szemszögedből is olyan mint a másikból te kretén:)

2011. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!