Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit választanátok?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy 21 éves fiú vagy, akinek az utóbbi két éve csak bulizással telt az egyetemen! Párkapcsolatmentes élet..... és most megismersz egy lányt, aki már régóta tetszett neked, csak vagy nem mertél, vagy a baráti kapcsolatotok miatt nem akartál kezdeményezni. És most mégis -2 hete- azzal a lánnyal jársz.

Én volnék ez a lány, és nem tudom, hogy tényleg akarja -e ezt a kapcsolatot ez a fiú, mert félek, h ő még mindig azt a bulizós életet akarja folytatni....

Úgy érzem, hogy amikor együtt vagyunk minden a legnagyobb rendben, és nem kételkedek.....de máskor mégis!! :(

Fájna, ha elhagyna az egyetemi bulik miatt! :( Segítsetek, mit gondoljok most? Előre is köszi!! egy 22 éves lány


2011. jan. 15. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
ha el akarja baszni az életét, akkor bulizik. ha normálisan gondolkodik és szeret Téged, akkor nem fog.
2011. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha régen is tetszett volna a lány, és most megkaptam, hülye lennék elhagyni!
2011. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én téged választanálak. Amúgy se vagyok bulizós.

Nem tudom hogy neki mi a fontosabb, a buli vagy a barátnő.

20F

2011. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

No para, anno én is hirtelen váltottam a bulizós (nem is kicsit :D) életmód és a komoly kapcsolat közt, természetesen egy lány miatt. Semmit nem bántam meg, azóta is együtt vagyunk. (idén lesz 3 éve).

Azt mondom hogy az idő eldönti úgy is, illetve fontos az ő hozzáállása, hogy mennyire vágyik vissza ahoz az életvitelhez. Ha nem, úgyis jelét adja annak, ha igen, szintén. Csak nyugalom! Ha szeret nem fog elhagyni némi kalandért (ha igen nem szeretett eléggé)

2011. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bezárod a madarat a ketrecbe, és kiengeded. Ha visszajön akkor a tiéd, de ha nem jön vissza soha nem volt a tiéd.
2011. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat!! Próbálok pozitív maradni :)
2011. jan. 17. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!