Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

egy szép lány de nagyon beképzelt, agyon van sminkelve, kicsit p*csás is, teszi az agyát, van amikor jófej

vagy

aki nem annyira szép (nem is csúnya), átlagos, lehet vele jókat beszélni, viccelődni, jófej


2011. jún. 27. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 p*csákért vagyok oda :D
2011. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyszóval ha egy lány szép akkor mindent szabad neki, mégis szeretni fogják a fiúk?
2011. jún. 27. 17:09
 3/11 anonim ***** válasza:
dugd meg az elsőt és gyere össze a másodikkal :D
2011. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de légyszi komolyan, nem tudom melyiket válasszam. az első nagyon tetszik, de a második nagyon jófej és jobban érzem magam vele
2011. jún. 27. 17:10
 5/11 anonim válasza:
100%

én a másodikat választanám / választottam, mert most is éppen foglalt vagyok...

nyilván ez attól függ, hogy mire kell, meg függ az ízléstől is hosszútávon a 2. jobb sztem

20/F

2011. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az első csak kihasználna és nem is szép csak a sminkje jól van megcsinálva.

a második a nyerő

2011. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ már abból, ahogy a kérdést feltetted. Azzal, akivel jól érzed magad, akivel el tudtok viccelődni, aki mellett önmagad lehetsz.
2011. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát én a másodikat választanám, egy lelki társat, inkább, mint egy sipítozó kis kur.vát akin csak smink van
2011. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Akivel jobban érzed magad. (2.) Akivel hosszabb távon is el tudnál lenni. :) De ha csak szexuálisan témákra kell, akkor az 1..
2011. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
osztozom a 2. kommentelő véleményével. dugd meg az elsőt gyere össze a 2. al é szeretgesd és képzeld azt amikor az 1. t dugod h a másodiknak a lelki adottságaival bír :D( nekem sosem jött be, de dugni jó volt ;) )
2011. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!