Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányook! Ez nagyon bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányook! Ez nagyon bunkó dolog volt tőle?

Figyelt kérdés

Mielőtt elmondanám,konkrétan milyen "dologra" is gondolok, megjegyzem,hogy saját véleményem szerint ez undorító.Nos akkor jöhet a "dolog":A barátommal, akivel mellesleg 2 hete jöttünk össze,mint pár,játszunk egy szerepjátékon, amin szintén lehet csókolózni.. Namost ő azt mondta,hogy "nekem ugyan a valóságban semmit nem jelent egy csók..(fúj)megyek tovább és kész.. nemhogy a játékban"(utóbbi fele érthető) Vélemények?:S


(Ha lehet ne az miatt fikázzatok,hogy játszunk a játékon.. merthogy volt már ilyen válasz a kérdésemre máshol)

Köszi előre is


2011. jan. 15. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem. Mert attól függ hogy értette.


És amíg nem kérdezed meg őt hogy ezt hogy is gondolta kár lenne előre elkönyvelned egy bunkó beszólásnak.

2011. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

most nemértem próbáltatok és mindenki előtt kijelentette hogy neki nemjelent a valóságban semmit a csók azt mondta fúj és utána hoyg megyek tovább és kész nemhogy még játéban?


mert akkor egy tájparaszt pofon kellett volna vágnod abban a pillanatban!

hagyd ott a g*cibe ha így volt ahogy kérdeztem akkor vszínű hogy azért mondta mert ott volt egy másik nő aki kellene neki...

2011. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem,hogy "ez most komoly? hogy semmi hatással nincs rád, ha valaki megcsókol?".. válasz: "Mer rád van?XD"

khm. no comment

2011. jan. 15. 20:07
 4/12 anonim ***** válasza:
hoppá.. hát ez eléggé bunkó volt :S hagyd a francba az ilyet :\
2011. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Leírom mégegyszer:

MSN-en beszéltünk

nem volt más a szobában

Én(még jó hangulatomban írtam):szerinted a játékban fontosak a csókok..?:D

Ő:Nekem ugyan a valóságban sem jelent semmit a csók.. megyek tovább és kész.. nemhogy a játékban

Én:lol.. ez komoly?

Ő: Mert neked jelent valamit?XD


kb. így volt

2011. jan. 15. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, ez nagyonnagyon paraszt :SSS hívd félre mégegyszer, hátha. ha nem, hát nem..
2011. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most is beszélek vele, de akkor örülök, hogy nem én vagyok a túl érzékeny az ilyen fajta"vicces" megnyilvánulásaira...
2011. jan. 15. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Olyan buta vagy szerintem.


Erről élőben is beszélhetnél vele. Nem csak MSN-en. Főleg egy idióta ikszdével a végén én nem vennék mindent komolyan, ami ott zajlik.


19/L

2011. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vok, de úgy tűnik szükséged van az én válaszomra is, mert ti lányok túlbonyolítotok mindent :) Szal én nem értem, mi ebben az undorító. Te kérdeztél vmit, ő válaszolt (valszeg) őszintén. Biztos hallottál már olyanról, h egyéjszakás kaland - ha adott esetben a szex se jelent semmit, akkor miért baj, ha vkinek egy csók se? Ja és ha már a barátod az illető, akkor valszeg veled azért jelent neki vmit.
2011. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. ez nem undorító, max sajnálatos

2. msn...... hagyjuk már, ti fiatalok már nem beszélgettek személyesen? A neten mindenki azt ír amit akar, lévén nincs vele szemben a másik fél. Élőben minden más, kíváncsi lennék akkor is ezt mondaná-e.

3. Egyébként meg csókolóztatok már, vagy csak bökdösitek egymást facebookon, meg msn-eztek?

2011. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!