Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért hangoztatják a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hangoztatják a nők, hogy a külső nem fontos, amikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és még nem volt barátnőm, nem is csókolóztam. Pedig nem vagyok ronda, szívtelen, csak szemüveges, ennyire számít a külső?
2011. jan. 15. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Mindenkinek számít a külső! Senki soha nem mondta hogy nem számít a külső!


A hangsúly viszont azon van hogy ki számára _melyik_ fontosabb, a külső, vagy a belső!

2011. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

A korodbeliek többségének még számít, de 25 felett már inkább az, hogy igényes legyen az illető, de minket általában már az "agyunkon" keresztül lehet megfogni.

29/N

2011. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Annyiban számít a külső, hogy aki egy picit sem szimpatikus, picit sem tetszik, azzal nem akarok ismerkedni. Legyen benne valami ami megfog. De a te korodban még nagyon is számít a külső. Később már kevésbé.
2011. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

mármint, hogy a szemüveg miatt lennél hátrányos helyzetben? nem hinném.

határozott kiállás, kisugárzás, magabiztosság. figyeld az embereket, figyeld, mások hogy csinálják abban a közegben, ahol te mozogsz.

2011. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az nem baj ha szemüveges vagy például nekem sok barátom van aki szemüveges és nagyon édi

sztem számit a külső de az is nagyon számít h ne legyél bunkó és barátkozz a lányokkal

ha tetszik neked valaki akor kérdezd meg h akar e veled moziba menni stb..

15/L

2011. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a külső egyáltalán nem számít!

Annyi,hogy legyen ápolt.

Velem már sokszor megesett,hogy olyan fiú tetszett nekem,akitől mindenkinek felfordult a gyomra...

Sőt,volt olyan korszakom,hogy kifejezetten a "csúnya fiúkat" találtam vonzónak.

Mivel én elég jól nézek ki,erről a "szépfiúk" próbáltak leszoktatni...:P

Nem sikerült,nekem a belső sokkal fontosabb! :D

16/L

2011. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegény 16 éves, még jóformán kisgyerek, épphogy kezdesz tudatosságra ébredni, ne gyere már a nagy életigazságaiddal... Normális embereknél nem a külsőn múlik a dolog. Az, hogy te normálisakkal kezdesz, vagy te magad az vagy-e, már egy másik kérdés.
2011. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és sztem nagyon is számit a kulso. Ettol fuggetlenul épp teljesen bele vagyok zugva egy szemuveges srácba.
2011. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok, és elmesélem az én történetemet. :)

Páromat 1 éve ismerem. Jól emlékszem az első találkozásra... Vártam az Interspar előtt; kicsit késett, de semmi gond. Fürkésztem az emberek arcát, hogy vajon melyik lehet Ő. Aztán megjelent a zebránál. És hogy milyen érzést keltett bennem a külsője? Szó szerint egy JézusMárjám-át. :) Gondoltam magamban egy pár órát elleszünk, és úgyis mehetek haza. Rendben. Köszöntünk, kért egy puszit (már ez aranyos volt tőle), majd sétáltunk, és beszélgettünk. Nagyon tetszett, hogy ennyi mindenről kifejtette a véleményét, hogy mindig volt téma, hogy nagyon nyitott volt, és már az első alkalommal mesélt a barátairól,élményeiről, és felőlem is érdeklődött. És ami még tetszett benne, hogy lehetett vele nevetni, viccelődni. A végén már úgy voltam, hogy kár, hogy el kell búcsúzni... Másnap össze jöttünk, és azóta boldogítjuk egymást. Ahogy beleszerettem önmagába, úgy beleszerettem a külsejébe is. :) Szóval, én megtanultam azt, hogy a külső leginkább a flörtöléseknél, egy kis szemezgetős kalandnál számít igazán. :) A belső meg egy komoly párkapcsolatban (legyen szó barátságról, szerelemről. )

2011. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez nagyon aranyos történet volt! :)
2011. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!