Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt már csak én mesélem be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már csak én mesélem be magamnak?

Figyelt kérdés
VAn egy pasi akivel barátok voltunk csak én kezdtem többet érezni és hát megszakadt a kapcsolatunk.És már napok óta facebookon azokat a zenéket rakja ki amiket együtt hallgattunk és amikor énis kiraktam egyet akkor tetszett neki.Tudom kicsit gyerekes ez amit irok,de semmit nem tudok róla,ő egy önfejű büszke pasi és még ha hiányoznék neki akkor se vallaná be.Ezek lehet azok a jelek h hiányzok neki?Amugy már kezdek bele őrűlni ebbe a viszonzatlan szerelembe.NEm kérek oltásokat h gyerekes liba vagyok.
2011. jan. 15. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta is nem beszéltek egymással?
2011. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Több mint egy hónapja.
2011. jan. 15. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nem olyan hosszú idő, lehet most kezdtél hiányozni neki. Nem tudom hogyan szakadt meg a kapcsolatotok, de lehet, hogy neked kéne az okosabbnak lenned és újra felvenni vele a kapcsolat.
2011. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már szilveszterkor megtettem de semmi folytatása annak.Amugy még nincs egy hónapja vissza számoltam.Ugy vagyok vele h nem akarok megalázkodni.remélem ez érthető.ÉS azt is tudom h nem fog keresni hiába is hiányzom neki.
2011. jan. 15. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ő biztos nem fog keresni, te pedig nem akarsz kezdeményezni, akkor itt nincs mit tenni, fogadd el, hogy ennyi volt a kapcsolat köztetek.
2011. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kétesélyes. Elképzelhető, hogy azért teszi ki a számokat, mert hiányzol neki és ezek rád emlékeztetik, de ugyanúgy az is lehetséges, hogy egyszerűen csak szereti ezeket a számokat, tőled függetlenül.
2011. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen szereti és pont beszéltük is h énis nagyon és egymás után sokszor meghallgattuk össze bújva.Vagy pl kiraktam egy zenét amit együtt hallgattunk és oda irtam hogy emlék.ÉS tetszett neki!és ez már az jóval utána volt.áááá.na mindegy is,bele fogok őrülni!
2011. jan. 15. 15:33
 8/9 anonim válasza:
figyelj ha van nincs bnője akkor LÉPJÉL DE MINÉL ELŐBB!!!!!!!!!!!!!! ezt komolyan mondom . én egy lánnyal jártam úgyan így. már majdnem összejöttünk amikor bejött egy pasi. hónapokig nem beszéltünk.. aztén találkoztunk meg hiányoztunk egymásnak. majd összevesztünk mert féltékenyek voltunk egymásra meg azért mert nem tudtam elviselni hogy csak barátként tekint rám... utána fél évig nem beszéltünk és megint összevesztünk... de olyan szinten hogy szerintem már soha többé nem látjuk egymást.. én a helyedben lépnék. ne késd le ezt a vonatott mert ha elmegy örökre belefogsz bolondulni hogy milyen lett volna. én már csak tudom és fáj is a szívem :(
2011. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha úgy érzed, hogy a pasi nem akar tőled semmit, akkor az valószínűleg úgy is van: nem akar tőled semmit! Hidd el, a férfiak úgy működnek, hogy ha akarnak tőled valamit, akkor megtalálnak, ők nem küldözgetnek "jeleket", hanem a szemedbe mondják, amit akarnak... Gondoltam szólok, hogy ne érjen csalódás. Felesleges reménykedni, meg beleélni magad olyasmibe, amit a srác nyilván csakis baráti közeledésnek szánt!
2011. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!