Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen csajok jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajok jönnek be a pasiknak? Mik azok a fő tulajdonságok, amik legyenek meg egy lányban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 13:49
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ne aggódj és ne keseredj el. Én is úgyan ugy vagyok mint te. Én már ugy döntöttem nem keresgélek, majd jön pasi ha akar, addig pedig jól érzem magam egyedül és kész. Semmiképpen se keseregj ilyen miatt nem érdemes én erre már rájöttem. :D De ha szeretnél róla beszélni bővebben írj privit. :)
2011. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés egy nagy butaság. Nem lehet megmondani, hogy milyen tulajdonságok kellenek, hiszen ez minden pasinál más. És azt kell megtalálnod, akinek a te tulajdonságaid tetszenek, neked pedig az övéi.

És most jön a kifakadós rész:

Jaj, ez a hülye csaj-duma, komolyan kikészít... Minden férfi egyforma, mind a farkával gondolkodik... Minek általánosítani?! Azért, mert te még nem találkoztál azzal, aki boldoggá tud tenni, még nem jelenti azt, hogy nem létezik. Sok fásult, csalódott liba. Arra még sosem gondoltatok, hogy NEM azért nem tetszetek egy pasinak, mert nem nagy a melletek?


22/l

2011. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
csak tudjátok már komolyan a sírás kerülget...nem az van h kétségbeesetten kapálózok h legyen pasim...ez eléggé gyerekes és szánalmas dolog lenne sztem...csak megtetszik vki és rajta kívül mindenkinek bejövök...és kicsit elszontyolodtam, h most mivan? :S
2011. jan. 15. 14:06
 14/17 A kérdező kommentje:
am ezzel egyet értek...nem szabad besavanyodni....lehet, h én vagyok végtelenül naív meg minden de én egyenlőre még hiszek a NEKEM tökéletes srácban...
2011. jan. 15. 14:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Légy önmagad ennyi elég.
2011. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Általában nem a szépséggel van a probléma szerintem, hanem a viselkedéssel és az igényekkel, melyet a média és a barátnők alakítanak (sajnos). Egyébként meg ne a farkam fogja meg, hanem a lelkem.... azt pedig csak kedvességgel lehet...
2011. jan. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, sokat segítetteket, hozzájárultatok a technikám fejlődéséhez.

2011. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!