Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnád a férjed, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád a férjed, ha nem kívánna téged, azaz havi 2x kötelességből szeretkezne veled?

Figyelt kérdés
Én lehet, hogy megteszem, és ne mondjátok, hogy elhíztam azért, mert nem.
2011. jan. 15. 13:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem a kielégülés hiányzik csak, hanem, ez a közömbösség fáj, FÁJ, FÁJ!!!!!!!!!!!
2011. jan. 15. 16:53
 12/16 anonim ***** válasza:

Menjetek el csaldsegítőhöz. Minden kerületben van, beszéld meg velük.

Ha tényleg szeret, akkor elmegy veled, és ott van esély kideríteni, mi történt és mit lehet tenni.

2011. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerinted történt valami?Nem csak fokozatos elhidegülés?Mit tud kezdeni egy olyan férfival, aki egyszerűen megunta a feleségét egy segítő?Nem tudom elképzelni, hogy ott őszinte lenne.Biztos vagyok abban is, hogy nem jönne el velem.
2011. jan. 15. 17:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne légy buta anyuci...


Ha nincs szex, akkor tenni kell róla, hogy legyen!!!


Csippents le a családi kasszából egy tízest, és szerválj be Kamagra zselét.

Szépen keverd bele (titokban) apuci üdítőjébe, 15 percen belül hat, és 6-8 óráig tart a hatás...csak aztán bírd a kiképzést!


Ja, mielőtt elfelejtem és valaki megszólna: A Kamagra nem csak az impotencia kezelésére szolgál, hanem -egyéntől és természetesen mennyiségtől függően- minden pasira hatással van...


:)


Nagyanyáink régen "búgatóport" használtak, most van Kamagra.


Még mielőtt valaki megkérdezné: Nők részére is van ilyen, kis lapocska amit belekeversz italba és...


31F

2011. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hol lehet ilyet kapni?Szóval nagyanyáink is használták?Mindig ilyen halvérű férfiak éltek:-))
2011. jan. 15. 19:49
 16/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk itt:


[link]


Vagy ezen felül még 25 másik helyen.


Soxerencsét és jó szórakozást...


Remélem segitettem.

2011. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!