Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnád a férjed, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád a férjed, ha nem kívánna téged, azaz havi 2x kötelességből szeretkezne veled?

Figyelt kérdés
Én lehet, hogy megteszem, és ne mondjátok, hogy elhíztam azért, mert nem.
2011. jan. 15. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó, nem mondjuk.
2011. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Én válnék ... a hozzáállásodat nézve, ezzel mindkettőtöknek szívességet tennél!
2011. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi:-)))Szóval a kérdés, megcsalnátok-e, ha ez már 3 éve így menne?Tulajdonképpen pár hónap mézeshetek után már így van.
2011. jan. 15. 13:43
 4/16 A kérdező kommentje:
Kisgyerek miatt nem akarunk válni.azt mondja szeret, most azért nem mert beteg, most azért nem megy, mert kevés a pénz, stb. stb. stb....
2011. jan. 15. 13:44
 5/16 anonim ***** válasza:
A gyereket nem szabad arra használni, hogy ok legyen a rossz házassághoz, mert később már rá fogtok haragudni.
2011. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem ok, csak együtt akartuk felnevelni.Egy fiúnak nagy szüksége lenne az apjára és mit mondjak azért válok el, mert már megöl az ideg a kielégítetlenség miatt?
2011. jan. 15. 13:49
 7/16 Bretso ***** válasza:
Inkább válj, mint félrek*rj. Az jobb lesz a gyereknek ha kiderül aztán megy a fight a szeme előtt?
2011. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én biztos nem csalnám meg a párom - nekem nem a férjem, de így se tenném, hogy "csak" 3 éve vagyunk 1 pár. Szeretem, szerelemből vagyok vele, ezért nem a szex a fontos. Neki sincs nagy igénye, én legszívesebben minden nap szexelnék, ha van rá alkalom (nem élünk együtt, és félévente kb 1szer van ilyen, hogy 1 héten át minden nap lehetne), Neki olyankor elég heti 1-2 alkalom... Mellesleg 2 év alatt még sosem volt orgazmusom szeretkezés közben, szóval emiatt is jobb lenne többször csinálni, hogy többet próbálkozhassunk. Kielégülésre az alkalmak kb 30%-ban számíthatok, mert vagy nincs rá idő, hogy külön kielégítsen orálisan, vagy túl fáradt hozzá. Mégse jutott eszembe SOHA egyetlen percre sem, hogy megcsaljam, se az, hogy otthagyjam, mert szeretem, és nem a szex miatt vagyunk együtt (bár az is nagyon élvezetes Vele). Ha házasok is lennénk, és gyermekünk is lenne, akkor meg pláne ez lenne a véleményem. Ha Te képes lennél megcsalni, akkor már biztos, hogy nem érzed iránta ugyanazt, és így a házasságotoknak sincs sok értelme. Bár azt fogadtad meg, hogy mellette maradsz jóban- rosszban, egészségben- betegségben... Szóval ha mondjuk le kéne neki vágni, és soha többé nem szexelne, akkor se maradnál vele, és nem érdekelne a házasságkötéskor tett fogadalmad? :( Olyan szomorú, hogy manapság már ennyire nem fontos a házasság :( Esetleg arra se hajlandó a férjed, hogy legalább Téged kielégítsen, ha neki nincs is kedve szeretkezni? Mert én már kértem olyat, mikor nekem nagyon volt kedvem, hogy legalább nekem csinálja, én úgyis ritkábban elégülhetek ki, meg is tette, aztán mikor elmentem, annyira be volt indulva, hogy rám mászott. :D Szerintem próbálkozz Te is ilyesmivel. 20/L
2011. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ígya gyerekek szemébe egy krva leszel, inkább válj.
2011. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ha levágnák neki, de szeretne éreztetné a szeretetét, becézgetne, símogatna, esetleg orálisan kielégítene, akkor az szerelem, de nálunk semmi sincs, csak két hétben egyszer dur bele, azt is inkább nekem kell csinálnom.Ilyeneket mond, hogy használja, üljek rá.A lényeg a lényeg, hogy nincs benne vágy, nem érezteti, hogy nő vagyok.Remélem érthető.Mi az, hogy használjam, nem egy vibrátor Ő, az ölelésére vágyom, nem a farkára.
2011. jan. 15. 16:53
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!