Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményez 3 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez 3 hét és 10-15 randi után?

Figyelt kérdés
Három hete találkozgatok egy sráccal, kb. kétnaponta, én 23 ő 27. Ő hív, dicsér, mondja, hogy szeret velem lenni, hiányzom neki...stb. Szóval nem barátkozni akar, de még a kezemet is kb. pár másodpercre fogta meg búcsúpuszikor. Se csók, se semmi. Pedig felnőttek vagyunk, neki is volt már bőven barátnője, tök normálisnak tűnik. Engem eddig mindig lekaptak 2-3 randi után, sosem én kezdtem. Mondjuk én nem vagyok szerelmes, csak szimpi egyelőre, de most tőlem várja, vagy mi? Én úgy vagyok vele, hogy nem kezdeményezem, mert ha akarja, úgyis megteszi, addig meg én minek erőltessem. Vagy én vagyok lemaradva? Normális ez?
2011. jan. 15. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elég biztos magában, ezért nem teszi meg. Szerintem add meg te a kezdőlökést a kapcsolatnak, pl. megfogod a kezét,vagy megcsókolod, és tudom, hogy sok lány ezt "cikinek" érzi,mert azt nevelték bele, hogy a kezdeményezés a fiú dolga, de szerintem,ha összejönne egy boldog kapcsolat,később visszatekintve tényleg ennyire számítana,hogy te adtad meg a lökést? Vagy inkább az számítana,hogy boldogok vagytok egymással?
2011. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert azt várja, hogy te csókold meg!

Fél, hogy ha meg akar csókolni elhúzod a fejed.

20f

2011. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Lehet, hogy nem is volt barátnője.
2011. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a mai világban már mindegy ki kezdeményez ha megakarod csókolni akkor tedd meg lehet hogy nem is lesz jó és akkor nem is akarsz vele többet találkozni.ilyen egyszerű.bár szerintem elég gáz ha egy fiú még megcsókolni sem mer ....
2011. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tuti egy félvicces megjegyzéssel már kipuhatoltam volna mi a baja.
2011. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hagyd a fenébe és írj privit, én "lekaplak" az első két alkalom valamelyikén :))
2011. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!