Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Írjak neki-ne írjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Mit tegyek? Írjak neki-ne írjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok:-)

Tudjátok nagyon bele szerettem valakibe,és nem tudom elfelejteni,állandóan ő ját a fejembe!Még nem voltam ennyire szerelmes!Bár én 16 vagyok a srác pedig 20-on túl van!Đe szerintem szerelemben a kor nem számít!És sajnos fél évig úgymondd kavartam vele,és nem tudom ki volt az a drága lélek aki bekavart úgy hogy elveszítettem(egy kamu csajjal)és ezért a barátom szakított velem!!Mit tegyek?Írjak neki vagy sem??Mert nagyon szeretem télleg,még beteg is voltam és korházba is voltam miatta..(persze tovább is van a történet,de nem férne ki:-)) Szóval arra kérlek téged/titeket segítsetek valahogyan mit tegyek?Ha voltatok már szerelmesek megértitek!!


2011. jan. 15. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
írj neki
2011. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mit írjak neki??:O:O
2011. jan. 15. 11:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én ugyan így voltam vele csak én szegénykét át is vertem mert mikor kavargattunk egyszer azt mondtam neki hogy összejövök vele máskor meg hogy nem! Ő teljesen belém szeretett....És utána én írtam neki mert én is belé szerettem, hogy nem tudom elfelejteni és nem akarom elveszíteni és megbántam mindent amit vele tettem ilyenek...és írd le neki azt is, hogy szereted...de egy kicsit maradjon bizonytalan szóval ne mondj el neki mindent csak hogy lássa tényleg szereteted:) Szóval ezt most jol leirtam de remélem érted :D

Na én nekünk az volt a vége hogy megbocsájtott és már együtt vagyunk 9 hónapja:)

Szorítok neked!:) Mindenképp írj neki!:)

2011. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm..! Csak valahogy bennem van hogy félek írni,mert már egyszer írt és akkor azt hogy nem akar semit..Đe azóta meg nagyon aranyosan köszön..

És nem sikerült senkivel össze jönnöm mert ő járt az eszembe..!

2011. jan. 15. 12:36
 5/13 anonim ***** válasza:

12:07 vagyok

Szerintem ha szerelmes vagy ebbe a fiúba akkor ne másnál keress vigaszt! Harcolj a szerelméért ha kell!...én úgy vagyok vele hogyha valamit akarok akkor megkapom...tudom hogy most nem egy tárgyról beszélünk..de akkor is ne mást keress próbáld őt keresni és ne úgy mintha pióca lennél mert azt senki nem szereti hanem csak hogy érdekel téged és lássa hogy foglalkozol vele...szeretik a fiuk ha figyelnek rájuk:)

2011. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszii:-)!!

Szurkoljatok!!!!

2011. jan. 15. 13:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Írtam nekixĐ:O:O
2011. jan. 15. 14:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Na és hogy sikerült?:) Visszaírt??:) És mit irt vissza??:)
2011. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy hogy érdeklődsz:-)Đe még nem írt vissza sajnos!Vagy lehet csak elolvassa és kitörli..

Đe akármit megtennék érte hogy vissza kapjam mert nagyon szeretem:-)

Ha vissza ír,akkor írok!!:-)

Csak félek hogy elküld a messzi földre..:S

2011. jan. 15. 17:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Áhh szerintem ha nem egy paraszt akkor értékelni fogja:)

Mindenképp irj hogyha irt mert nagyon érdekel hogy mit reagál rá:) Szorítok=)

2011. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!