Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekapcsoltuk a kamerát, durván unott fejjel beszélt velem, nagyokat ásított gyakran. Nézzem el neki?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Mellette szóljon, hogy személyesen semmi probléma, szeretjük egymást, foglalkozik velem mindig. Azt mondta, nem unott csak fáradt. De bele se gondolt milyen nekem úgy beszélgetni vele, hogy támasztott fejjel ásítgat, majd bekapja a monitort. És kb másfél órán át ilyen volt. Aztán mikor rosszul esett még ő mondta nekem hogy látja elment a kedvem...

Meg nem tudom, a szeme is valahogy mást fejezett ki. Nem az a jóság áradt belőle, mint máskor.

Nem tudom számít-e, de személyesen tényleg mindig kimutatja az érzelmeit, és amikor nem találkozunk akkor is megkeres, csak kicsit unom már, hogy ha msn-en hiányzik a kedvesség, a becézgetés, mindig jön ez, hogy hát mert ő fáradt...

köszz...

Én meg kiteszem a lelkem, segítem ahol tudom, és meg nem bántanám...

Ti kiakadnátok ezen?

Én is vagyok baromi fáradt sokszor de elnyomom azt a rohadt ásítást és próbálok mosolyogni...

Rokonok is voltak náluk különben.


2011. jan. 14. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Láttál már fáradt embert? Ha olyan volt teljesen fölöslegesen szaporítjuk itt a szót mindketten, totál fölösleges, és alaptalan a felháborodásod!
2011. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ásítást már miért kéne elnyomni? Ha kell, kell, istenem... Egyébként a srácnak nem vizsgaidőszaka van véletlenül vagy valami amiért fent volt sokáig és tényleg FÁRADT volt?
2011. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy tényleg fáradt volt ? Mert dolgozott vagy mit tudom én. Amúgy ja pont megértőnek tűnsz igen...

Lehet el kéne szakadni az msn-től, ha már kapcsolatban vagytok és találkozni.

2011. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ő legalább őszinte, és nem vesz fel egy erőltetett művigyort, csak hogy leplezze hogy fáradt. Nem értem, egy normális kapcsolatban miért nem lehet megérteni olyan alapvető dolgokat, hogy az ember fáradt? Főleg ha személyesen nincs semmi probléma.
2011. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, miért kéne elnyomni az ásítást...


"De bele se gondolt milyen nekem úgy beszélgetni vele, hogy támasztott fejjel ásítgat, majd bekapja a monitort. "


És te belegondoltál, hogy milyen lehet másfél órán át úgy "bájcsevegni", hogy mindjárt leragadnak a szemeid?

2011. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Figyi...ha 30at nem ásított egy óra alatt, egyet sem...és nem fáradt volt az arca, hanem halálra unott. Persze hogy megértem, ha fáradt, nem véletlen mondtam neki hogy szívem nyugodtan feküdj le vagy tv-zz egy kicsit, ne kínozd magad.

Flegmaságot is láttam rajta...ha simán csak fáradt, nem csinálok ügyet, elhihetitek. De nagyon ellenszenves modort vett fel...és ehhez nem vagyok hozzászokva.

Azért az megnyugtató, hogy azt mondjátok, a személyes a lényeg.

2011. jan. 14. 23:33
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ki kötelezi arra hogy bájcsevegjen? Mondtam neki hogy pihenjen..mindig mondom, ha látom hogy kivan.

2011. jan. 14. 23:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Az meg alap, hogy nem bántom meg a kedvesemet azzal, hogy unom a fejét...művigyort meg nem tudok, hiába, ÉN SZERETEM, így a legrosszabb percemben is szívből jövő mosollyal tudom kifejezni az érzelmeimet.
2011. jan. 14. 23:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy utál msnen beszélni, zavarja őt, és ez volt a baja. Vagy fáradt volt. Vagy nem:D
2011. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ki kötelezi arra hogy bájcsevegjen? Mondtam neki hogy pihenjen..mindig mondom, ha látom hogy kivan."


Akkor ezt írhattad volna először is, mert a bevezetőből az jön le, hogy nagyokat ásított másfél órán keresztül.

2011. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!