Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe vagyok esve mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyoks és még szűz.

Ma azt a lányt is elveszítettem akit szerettem.

Nem iszok,nem cigizek,nem bulizok sose voltam még discoban.

Ink otthonülős vagyok,csak sukiba megyek ki meg ha van valami balhé.

Olyan lányt keresek aki csak úgy mint én szűz.

De akárkit ismerek meg lehet 10 éves is már annak is volt pasija és az is szét van kú_rva.:S

Mit csináljak ? Várjak még ?

Nincs seymániám egyáltalán csak nem szeretnék olyan lánnyal lenni akinek már volt pasija legalábbis addig amég nekem nem volt bnőm.

Várjak még ?


2011. jan. 14. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire várnál?a szexel még ráérsz,de kezdj el csajozni,lassan 1-2buliba is elnézhetnél ha még nem voltál,fiatal vagy,kezdj el élni,járj el bulizni,ne otthon ülj szerintem.Jó ne is legyél disco patkány,de ha otthon ülsz nem sok érdekes dolog fog veled történni,ismerj meg új embereket,bulizzatok haverjaiddal,mikor ha nem most van ennek itt az ideje amikor fiatal vagy!De elkésve még egyáltalán nem vagy!
2011. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja várj ne parázz már feleslegesen . nincs még itt az apokalipszis
2011. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze ,hogy várjál 16 éves vagy!

előtted van az élet "türelem rózsát terem" nem attól leszel nagy gyerek hogy 16 évesen nem vagy már szűz ,hanem akkor ha 18-19 éves korodig ki tudod várni ,mert sokkal jobb lesz akkor!

Amúgy én is ugyanebbe a cipőbe vagyok ,de szerintem megéri várni!

2011. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én azt tudom,jól.

De nekem olyan lány kell alinek szintén én vagyok az első.

Olyat meg pont nem diszkóban fogot találni.

2011. jan. 14. 21:01
 5/9 A kérdező kommentje:

Főleg nem 17 év felett.

De ha van is akkor annak nincs meg az egyik szeme vagy lezbi

2011. jan. 14. 21:02
 6/9 Reniesw ***** válasza:

Halli.....én lány vagyok...és járok discoba,és még szűz vagyok:)Szóval nem feltétlen kell azt hinni,h minden csaj aki discoban jár már nem szűz

Én is azt várom,h az igazit meglejjem....de hát még csak 15-vagyok...de sztem várjál még...mert megéri várni:)

2011. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom és köszi,de nem akarom egy olyannal akinek már volt.

Am nem csak a sex a lényeg,de valamiért undort érzek,ha mással is... =/

2011. jan. 14. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó ,de ebben csak az lesz a problémád ,ha megmarad ez az undor hogy később 10-15 év múlva ,ha netán még nem találtad meg az igazit akkor nem igen fogsz már találni szűz lányt!
2011. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom.

De nekem csak az eslő miatt fontos.

2011. jan. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!