Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levis kérdése:

Szerintetek van igaz, és örökké tartó szerelem?

Figyelt kérdés
15éves vagyok a barátom 16. 7 hónapja vagyunk együtt. Azt tervezzük hogy ahogy betöltjük a 18 at össze költözünk és örökké együtt maradunk. Szép álom nagyon is! És szeretném hogy így legyen.De vajon van ilyen? Szerintetek?
2011. jan. 14. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hamupipőkében
2011. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki meghal.
2011. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az "örökké" itt nyilván élethosszig tartót jelent... Amúgymeg persze, hogy van, csak más kérdés, hogy pont neked-e... rajtatok múlik, hajrá!
2011. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

persze, lehetséges hogy van, de ritka...én nem is hiszek már benne.


18/F

2011. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy annyira fiatalok vagytok még. Ilyen korban elég ritka, ha kihúzzátok akár évekig is, nemhogy örökké. Én is voltam álmodozó 15 évesen. Akkor azt hittem, hogy akibe szerelmes vagyok, majd vele fogom leélni az életem. De nem így lett:)
2011. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs!Egyszer minden elmúlik,a szerelem is!
2011. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

annyira pesszimista mindenki... :S gondoljunk csak nagyszüleinkre, akik 20 évesen összeházasodtak és együtt maradtak a párjukkal, unokáik lettek... :)

habár a mai világban már teljesen más példa van előttünk. szüleim 3 éve váltak el... teljesen másként tekintek ezekre a dolgokra, mint akiknek együtt vannak a szüleik... ők ezt nem érthetik meg :| én személy szerint hiszek benne (ha nem is örökké, akkor is elég sokáig tartó szerelemben), de ez két embertől függ....

kedves kérdező, remélem teljesül az álmotok:) sok sikert és sok boldogságot!

15/L

2011. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elrettentetni, de ezek a korai kapcsolatok, akik nagyon fiatalon összeköltöznek, mind elválással végződnek.


Lehet azért fogom fel igy mert a környezetemben mindenki igy járt.


De én személy szerint nem hiszek benne, de ez nem azt jelenti, hogy neked nem lehet ilyen.


Sok sikert

2011. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, 1-2 igazán nagyon szerencsésnek már megadatott!
2011. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!