Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szemétség lenne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemétség lenne ez a barátnőmmel szemben?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, s van egy srác aki tetszik, én is neki. Csak az a baj, hogy a pasi valamikor joban volt a legjobb barátnőmmel, de nem volt köztük semmi. Nagyon összevesztek, s most kerülik egymást. A barátnömnek komoly kapcsolata van, ugy hogy nem tudom, hogy mennyire zavarna a dolog, ha mi összejönnénk. Mit tegyek?
2011. jan. 14. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20:52 vagyok

oh bocs nem osztályba, hanem országba xD

2011. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

na figyu nekem is van legjobb haverom és nálunk is van ilyen hogy ő neki tetszik meg nekem is akkor mi úgy vagyunk hogy vagy az övé vagy senkié se !


annyit nem ér semmilyen csaj(náladpasi) se hogy vita legyen köztünk. szóval szerintem vagy hagyd (én ezt tenném) vagy kérdezd meg barátnődet hogy őt zavarná-e.

2011. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
azt mondod, hogy nem volt semmi köztük...! akkor miért lenne baj ha járnátok?! tetszel neki? tetszik neked? akkor miért ne? ha én lennék az a haverod akiről beszélsz, én tuti nem haragudnék mert neked ő a pasid! sőt! :D
2011. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
na figyelj.ne adj arra amit itt írnak a tudatlan fiatalok,én már nem vagyok az.tanuld meg kislány,hogy nincs igaz barát,csak azt hiszed még.az életed,a te életed,és éld úgy ahogy te szeretnéd,és azzal akivel neked jó.a te barátnőd is ezt fogja tenni,és nem fog megkérdezni majd,hogy neked ez tetszik e.nyugodtan gyere össze a fiúval,és ha a barátnődnek ez nem tetszik,akkor ez az első bizonyítéka,hogy nem barát.a másik,ha nem megy el úgy sehova veletek,az sem baj,az ő döntése.te legyél önmagad,bátor,talpraesett,és ne hagyd hogy mások írányítsanak!sok sikert!
2011. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!