Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet rá esély, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rá esély, hogy többet is érez irántam, mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akibe szerelmes vagyok. Osztálytársak vagyunk (most kezdtük a 9.-et) így most ismerkedtünk meg. EGyből jó lett a kapcsolatunk mivel mindenben megegyezünk. Ennek köszönhetően a legjobb barátok lettünk. Kicsit fura a mi barátságunk, mivel én szeretem (szerintem nem tudja), de én nem tudom ő mit érez. Minden szünetben mellém ül, ami szabad időnk van annak a 90%-át együt töltjük (ami nem túl sok mivel eléggé elfoglaltak vagyunk). Eggütt ebédelünk minden nap, és mikor van rá lehetőség mindig felhív magukhoz. Ma is fennt voltunk (bár most egy közös haverunk is jött) és számítógépeztünk, mivel nem volt csak két szék ezért képes volt beleülni az ölembe (tudom hogy röhejes). Úgy néztük a videókat, stb...mostanában, egyre többször megölel, vagy hozzámér, sokat néz a szemembe, mosolyog rám, ma meg hogy ott ültünk ráhajtotta a fejét az enyémre. Ha megérintem nem húzódik el, nem idegenkedik a dologtól. Viszont mindig piszkál, húzza az agyamat, meg beszivat. De elnézem neki elvégre mégiscsak szeretem. Szerintetek lehet rá esély, hogy többet is érez irántam, mint barátság?
2011. jan. 14. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
abból amit leírtál, úgy gondolom igen :) bár ezt csak te tudhatod igazán. ha részéről még nem is szerelem, szerintem a barátságtól mindenképpen több :)
2011. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első sorban van a hiba. ,,osztálytársak vagyunk". osztálytárssal pedig NEM járunk (:
2011. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én ezt nem bánom, hogy azok vagyunk, és ő sem.
2011. jan. 14. 18:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Pesze, hogy lehet több. Mondjuk az osztálytárs tényleg nem egy szerencsés dolog. De hát ilyenkor ez érdekli a legkevésbé az embert.

A piszkálódás- lehet, hogy csak egy kicsit gyermeteg, még.

Sok sikert =)

2011. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tök egyértelmű helyzet(lehet csak nekem).

Lehet kicsit félénkebb típus.

próbáld ki, h csinálsz pár dolgot, amik ha ő is úgy érez te, akkor felbátoríthatják.

2011. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
'Szakértő' vagyok a témában, tapasztaltam ennek a dolognak az összes árnyalatát, ha szeretnél valakivel beszélgetni erről, írj privit!:) esetleg msn-en megtárgyalhatnánk... hasonló helyzetben vagyok. L/17
2011. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még kéne válasz. Elvégre több szem többet lát.
2011. jan. 16. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:

sztem simán igen a válasz.;)

légy őszinte vele, értékelni fogja és minden cool lesz.;)

2011. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki. A helyedben nem erőltetném, majd kezdeményez ő. LEhet, kell még neki idő. Lehet, maradi vagyok, de a pasik szeretnek hódítani. Vagy úgy érezni, hogy ők hódítottak...

Amúgy a piszkálás, szivatás nagyon sok pasinál alap, ha nem tudja, hogy mit csináljon. pl. zavarban van.

2011. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor cseleledj minnél elöbb mert lekéshetsz róla!tuti érez irántad valamit csak azt nem tudni hogy mennyire komoly amit akar.szerintem igyatol meg közösen egy üveg alkoholt.hidd el nem fogod megbánni!ne szalazd el!sok sikert!
2011. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!