Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam vissza?

Figyelt kérdés
Több mint 9-évig voltunk együtt apárommal,1-hónapja nem vagyunk együtt,van egy 1-éves kislányunk is.Nagyon sokat veszekedtünk és ez miatt elhagyott.Én is hibás voltam és ő is.Együtt lakunk még,mert van egy közös lakásunk is.Két hete elköltöztem anyukámékhoz,ezt beszéltük meg,aztán telefonon is veszekedtünk mindenen,erre tegnap reggel felhívott hogy ha tényleg szeretem akkor menjünk vissza és ha én is megváltozok örökre együtt lehetünk,én örültem ennek hogy kibékültünk és haza is költöztem,de amikor este hazaért azt mondta meggondolta magát mégsem akar kibékülni,de maradjak a házban majd ő elmegy.Nemtudom hogy most mi is van egyszer kibékül pár óra múlva meg nemakar mégsem.Azt is tudom mert ő mondta hogy 2-hete az egyik munkatártsával közelebb kerültek egymáshoz,nemtörtént még semmi köztük,de szerintem ez a lány miatt gondolta meg magát.Mit csináljak??Beszéljek a lánnyal hogy hagyja békén,mert akkor lehet hogy újra egycsalád lehetnénk?Félek ha beszélek vele még rosszabb lessz.Nemtudom hogy szeret-e még,azt mondja a jó dolgok hiányoznak.Este is egy ágyban aludtunk és arra ébredtem fel hogy fogja a kezem.Amikor felébredt persze rögötn elengedte?Vajon tudta hogy én fekszem melette?Vissza akarom kapni,de nemtudom hogyan hódítsam vissza.Megígértem neki hogy nemfogok vele veszekedni,de nemakarja elhinni.Nagy szükségem lenne a segítségetekre.
2011. jan. 14. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a lánnyal beszélnék.

A problémát még a gyökerében kell elfojtani.

Mondd meg a lánynak, hogy hagyja békén a párodat!

2011. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én viszont NEM beszélnék a helyedben a lánnyal!


Az csak féltékenységre utal, meg arra, hogy gyenge vagy, és édigesítő, és nem szállsz le róla , azt elmondaná a volt pasidnak és csak vita lenne belöle! "hogy mi közöd van hozzá fejezd ezt be stb"


Ne a gyerek miatt gyertek újra össze, egy gyerek nem egy összetartó erő, ez egy örök hiba!


Nem te lennél az egyetlen aki új életet kezdett külön egy gyermekkel. Túl sokat tétovázik, túl sokat tököl ezen ha kellenél neki és fontos lennél neki és a lányát is minden nap szeretné látni akkor nem agyalna ilyeneken....


Az én véleményem végeredményben az, hogy ne menj vissza hozzá, szépen nyugodj meg anyudéknál, zárd le ezt a fejezetét az életednek és kezdj újat. Lehet gyermekkel is pasit találni hidd el! Te másképp csak könyörögnél neki, megalázkodnál mindezzel előtte, egyszerűen undorító lenne...(persze lesz majd gyereklátogatás meg ilyenek de ez nem akadályoz meg abban hogy ne találj te is mást)

2011. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Apollo93 ***** válasza:

Ne beszélj a lánnyal. Azért mert kockázatos és azért mert ha azt a csajt akarja akkor ha keresztbe akarsz neki tenni úgyis vele lesz és nem veled. A másik meg hogy szerintem nem megváltozni kell hanem megoldani a gondokat amik miatt újra és újra veszekedtek. Ez az ő döntése lesz hogy veled marad-e vagy sem. Ad bele mindent, frissítsd fel magad és ne aggódj ha te beleadsz mindent és úgyis elhagy az jobb mintha semmit sem tettél volna érte. De ne úgy akard elérni a célt hogy közben a háttérben munkálkodsz. Tehetnél valami nagyon új és kreatív, kicsit váratlan de pozitív dolgot is mert bizony hosszú az a 9 év:)

Sok sikert!:)

2011. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagytok házasok?Nekem az jött le a sztoriból,mert azt írtad,hogy a párommal,és hogy 9 éve vagytok házasok.

Nagyon nem mentél bele pontosan a problémákba,így elég nehéz véleményt mondani.

Ami elég érdekes,hogy a párod úgy menne vissza hozzád,ha te megváltoznál.


Téged okol?Egy kapcsolat megromlásához két ember kell...


Higgadtan le kellene ülni megbeszélni a dolgokat,és megpróbálni újra együtt.

Bár én szívem szerint képtelen lennék újra összejönni valakivel,ha tudom,hogy ő már volt más nővel(mégha nem is volt szex!),vagy randizgat stb.

Ha tényleg ő életed párja,akkor vess be minden női praktikát,húzd fel jó magasra az önbizalmad,légy újra vadító,de semmi képp se keresd fel a harmadik személyt.

2011. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsi utolsó vagyok szóval az első mondat helyett ezt akartam írni:


Nem vagytok házasok?Nekem az jött le a sztoriból,mert azt írtad,hogy a párommal,és hogy 9 éve vagytok együtt,nem pedig azt,hogy házasok.

2011. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!