Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó pasi vagy?

Figyelt kérdés

Segítenétek egy vita eldöntésében?

A társkeresés során kizáró ok nálatok, ha a nő dohányzik?

Mondjuk egy randioldalon keresgetve az adatokra szűrésnél kiválasztjátok, hogy csak nemdohányzó lehet?

Megakadályozna benneteket, hogy próbálkozzatok egy szimpatikus, nektek tetsző nőnél (szórakozóhelyen, munkahelyen, baráti társaságban stb.) csak azért, mert kiderül, hogy dohányzik?


2011. jan. 14. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én cigizek, de eddig ez egy pasinál sem volt probléma.Sőt a legtöbb barátnőm cigizik, szerintem a baráti társaságomban talán 2 ember nem.De őket sem zavarja, hogy cigizünk.

Amikor még nem dohányoztam, akkor sem zavart, ha a pasi igen.

2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok egy kapcsolatban a dohányzás.

Tehát magában az ismerkedésben nem, bár kiábrándító, de ha kapcolatra kerül a sor elvárom, hogy letegye.

2011. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja és 21/F
2011. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, és nem egy éjszakára nem jönnék össze olyannal, aki dohányzik...
2011. jan. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, kizáró ok. Mivel én sem dohányzok, ezért Ő se tegye.
2011. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ja, de külön szokás irni...
2011. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!