Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó pasi vagy?

Figyelt kérdés

Segítenétek egy vita eldöntésében?

A társkeresés során kizáró ok nálatok, ha a nő dohányzik?

Mondjuk egy randioldalon keresgetve az adatokra szűrésnél kiválasztjátok, hogy csak nemdohányzó lehet?

Megakadályozna benneteket, hogy próbálkozzatok egy szimpatikus, nektek tetsző nőnél (szórakozóhelyen, munkahelyen, baráti társaságban stb.) csak azért, mert kiderül, hogy dohányzik?


2011. jan. 14. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dohányzok, és a barátnőm se. Nem is kezdenék büdös szájú bagósokkal.
2011. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem nem lenne kizáró ok
2011. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Buliban rágyújthat de minden nap nem.....
2011. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom és komoly kapcsolatot csak szintén nem dohányzóval tudok elképzelni.
2011. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok, ha a nő dohányzik. És igen, ha kiderülne a kiszemelt lányról, hogy dohányzik, akkor abba is hagynám a "kapcsolatépítést". Szerintem kifejezetten undorító szokás a dohányzás, és nálam igenis kizáró ok.
2011. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

láttam kívülről és megéltem személyesen is már néhány próbálkozást amikor a dohányos egyik félt próbálja a nemdohányos, szagtól irtózó másik "leszoktatni". nem lehet.

lehet próbálkozni barátságosan, rávezetéssel, kompromisszummal, hisztivel, tök felesleges, ha ő dohányozni akar, akkor fog is. lehet belőle rengeteg veszekedés, meg küzdés, de én már úgy vagyok vele, hogy inkább messzire elkerülöm a dohányost, így könnyebb.

ha valaki jól viseli a cigiszagot, nem érdekli, akkor gondolom nem gond, illetve ahogy írták az ideiglenes bulidohányos is más kategória.

de az csak álom, hogy majd a "kedvemért leszokik".

2011. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Biztosan kerülném, undorító szokás... számomra az igénytelenséget, de főleg gyengeséget sugall..


Én még a partidohányzást is elítélem...


Ez van :)

2011. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek, aki eddig írt, mennek a zöld kezecskék! :-)
2011. jan. 14. 16:47
 9/16 anonim ***** válasza:
engem nemzavar ha dohányos, mellettem úgyis leszokik az biztos... majd rászoktatom én a "bőrszivarra" :DD
2011. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak nehogy meggyújtsa a végét! A szokás hatalma... :-D
2011. jan. 14. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!