Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek keres még, mi ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek keres még, mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor megkeresett az ex barátom és egész hajnalban együtt voltunk, úgy viselkedett, mintha újra együtt lennénk.. (több mint egy évig voltunk együtt, nem volt semmi probléma,egyszerűen csak azért szakítottam,mert kicsi voltam,naív és úgy gondolkodtam ellaposodott a kapcsolat.. )

Azóta számtalanszor összehozott minket a sors, 1-2-3x.. most szilveszterkor 4jére keresett meg... Nem vettem komolyan, nem is kellett,mert láttam,hogy nem biztos benne,hogy újra akarja kezdeni, mikor rákérdeztem a köv. héten,akkor is az volt a válasz,hogy hagyjuk és majd kialakul,de bizonyossá vált számomra miután nem is igazán keresett pár napig,hogy nem akarja vagy csak szexre megy ki .. VISZONT! Én közöltem vele,hogy nem fogok vele lefeküdni így, tehát nem értem ,hogy ezek után miért keres még... Nem is beszélgetünk kettőnkről,hanem csak úgy szimplán általános dolgok,hogy hogy vagy stb.. De tökre összekavar, mert én nem vagyok szerelmes, meg nem is igazán érdekel,hogy mi van vele,de ha megkeres, akkor meg beszélgetek vele,tehát valamilyen szinten bennem van,csak nem értem akkor most mi lesz ebből?Ő is bizonytalan?Holnap egy helyre megyünk bulizni, mi van ha megint megismétlődik a múltkori.. ?

Mielőtt leoltanátok,hogy hagyjam a p*csába,mert csak nekem fáj, közlöm előre,hogy amíg nem fordul komolyabbra a dolog,addig totál hidegen hagy,csak egyszerűen kíváncsi vagyok, mit akar ebből vajon kihozni?

18/L ő 19


2011. jan. 14. 15:48
 1/1 Szupermókus ***** válasza:
A srác bizonytalan. A másnap újra megmelegített káposztánál nincs is jobb dolog a világban ... de egy kapcsolatnál akárhogy is melegítenéd újra, az már csak egy maszlag lesz ... Keress szépen egy olyan férfit, aki értékel, szeret és megbízhatsz benne. 19 éves vagy ... tudhatnád már mit szeretnél az élettől. Nem a bulizás a fontos, hanem a pontos karrier és jövőépítés. sose szégyenítsd meg magad, legyél határozott és kemény .. ne dőlj be hülyeségeknek. Koncentrálj a jövődre. Én ezt tanácsolom ;)
2011. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!