Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarban vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarban vagyok a barátom elött? Ahh nagyon rossz :S

Figyelt kérdés
3hónapja vagyunk együtt,bár nem túl sokat találkoztunk eddig,most kezd ugy igazán beindulni a kapcsolatunk,de vhogy szégyenlös vagyok elötte, nemtudom miért..ezt már ő is mondta,és mondta hogy neki bármit elmondhatok hisz neki igy vagyok jo ahogy vagyok..Annyira zavar..h lehet ezt megszüntetni?? pedig már le is feküdtünk..ő 18 én meg 16 leszek,lehet ez abaj mert mindig az jár a fejemben hogy nem vagyok elég jó..
2011. jan. 14. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

beszélgessetek sokat, idővel elfog múlni...


-gondold át, hogy miért lehet ez... talán csúnyának tartod magad, vagy van valami külső hibád?

-ha igen, akkor gondolj bele, hogy te vagy a barátod bőrébe és hogyan láthat téged.


és ha azt mondta, hogy ő így szeret téged, akkor az úgy is van... szóval ne parázz.

2011. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazándiból itt a fiúknak kell bizonyítani.Három hónap még nem a világ lehet, hogy később jobban megnyílsz előtte.
2011. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Légyszives mond el az utóneved!Köszi
2011. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahh nagyon rossz!

Ahh nem is tudom mit mondjak!

Ahh szerintem ne légy zavarban és kész!

Ahh és a nyelvtan órából kérjél repetát ahh!

2011. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Klau de miért?
2011. jan. 16. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!