Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdjek hozzá a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek hozzá a barátom izgatásához?

Figyelt kérdés

Nos, arról van szó hogy szeretném a barátomat kicsit kényeztetni hogy kezdejek hozzá miket csináljak?Valami ötlet hogy kezdhetném el illetve hogyan?Nemrég kezdünk el járni nagyon szeretem.Ő az első barátom.18 éves vagyok Ő pedig 23.Várok még más Ötleteket is:)


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 14. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is bujj oda hozzá, majd csókold meg. Kicsit később simogasd meg az arcát, közben nézz a szemébe, majd mikor hozzá bújsz, kezd a mellkasát simogatni, aztán nyúlj be a polója alá és úgy folytasd. És haladj lejjebb, a hasa felé, majd a cerkához. De ezt úgy is csinálhatod, hogy az egészet ruha felett.

Viszont jó esély van rá, hogy ha ezt elkezded, akkor előbb ér ő a melleidhez vagy a puncidhoz, mint te a hasához! :-)

Hallgass a vágyaidra.

Ja és ha szexelnétek, amit elsőre nem tanácsolok, akkor VÉDEKEZZETEK!

2011. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simogassad gyengéden, alig hozzáérve... Nem tudom, mennyire vagytok intim viszonyban egymással, attól is függ persze. De az ilyenen nem szabad gondolkodni, hogy "Ezt és ezt most azért mert neki jó..."


Csináld ösztönösen, és figyeld, hogy reagál. Ha jól csinálod, látni fogod rajta. És ha kényeztetés a cél, nos, nemigen hiszem, hogy lehet rosszul csinálni :)


Jah, és legyél kreatív. Ugyanaz sokadjára (nálam legalábbis) nem ér el hasonló hatást.

2011. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ezek nagyon jók majd kipróbálom őket....

Esetleg még valami?

2011. jan. 14. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!