Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel színesíthetném?

Figyelt kérdés

A párom több mint fél éve több száz kilométerre költözött (ideiglenes munka miatt) sajnos azóta csak telefonon és mailben tudunk beszélni. Nagyon szeretem de kezd elmúlni a varázs én úgy érzem, már fél éve nem láttuk egymást és néha úgy érzem hogy kezdek belefásulni.. félek kimondani de beleszürkültünk ebbe a helyzetbe vagyis én így érzem. Még 5 hónap és ha minden igaz már újra haza költözik de addig nem tudom hogyan dobhatnám fel a kapcsolatunkat..

Mit csinálnátok?


2011. jan. 13. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pl. feladnám ezt a kapcsolatot, mert akár ideiglenes munka akár nem, nem hiszem el, hogy egy hétvégét ne lehetne havonta együtt tölteni... Ez vonatkozik mindkét félre...


Színesíteni egyébként webkamerával, telefonszexszel, kisebb ajándékok küldésével tudsz.

2011. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hétvégén is dolgoznia kell..:( én viszont nem tudok menni mert az útlevelemet nem sikerült még megcsináltatni.
2011. jan. 13. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Több, mint fél év alatt nem tudtad megcsináltatni???

Érdekes... biztosan vele akarsz együtt lenni?


Kell lennie szabadnapjának, sőt, ha nagyon akarna találkozni veled, akkor intézhetné úgy, hogy két egymás utáni napja szabad legyen, amikor meglátogat...


Összegezve: át kéne gondolnotok és beszélnetek, hogy tényleg érdemes-e, mert nekem úgy tűnik, hogy egyik fél sem tesz meg minden tőle telhetőt a kapcsolat fenntartásáért...

2011. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!