Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haverommal ha szakítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal ha szakítanak a csajok, megcsúnyulnak, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen megcsunyúlnak elkezdenek inni zülleni, nem adni magukra depisek lesznek valszín a barátod akkor egy terrorista amiről te nem tudsz h készítgeti a nőket.Amelyik nőnek meg van esze leszarja a szakítást, illetve összeszedi magát s bepasizik ezerrel hogy megújuljon ugyanis egy pasi se ér ennyit h egy csaj kikészüljön.Férfi nélkül is kerek a világ időközönként,ezt jó ha némelyik nő gyakorolja.
2011. jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A másik elöző vok, mi az hogy nem találnak ilyet, ilyen pasit?Senki nem potólhatatlan se nők se férfiak esetében, senki nem lehet annyira jó hogy szakítás után ne legyen élet.Ehhez a Földi lét túl rövid.:)
2011. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem készülnek ki, egyik az bulizósabb lett, meg egyből bepasizott.

A másik után meg hónapokig loholt a srác, de a csaj politikai nézetek miatt nem akart tőle semmit.

Most meg mind a 2 csaj közeledne a sráchoz.

2011. jan. 14. 08:33
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem pótolhatatlan, csak nagyon előnyös tulajdonságokkal bír, amiket saját erejével ért el, közben empatikus és érzékeny és baromi jól néz ki.
2011. jan. 14. 08:35
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg valószínű rájöttek hogy a haverod valóban jó parti minden szempontból, de nem értem akkor se a kérdést ha elkezdett bulizni bepasizni ezekszerint mégse érintette meg őket annyira a haveroddal való szakítás, mert aki mélyen érez a másik iránt az nem fog bulizgatni pláne bepasizni főleg a nők hanem dolgozza a múltat s az nem jelent egyet h meg is csunyúl általában lefogynak magukba fordulnak a nők többsége ilyen ha szakít a pasijával akit igazán szeretett. De én ilyenről még nem hallottam h vki szakítás után látványosan megcsúnyúl,én se csunyúltam meg lefogytam pár kilót aztán pár hét összeszedtem magam s magammal foglalkoztam sport stb.Ahhoz eléggé le kell zülleni/drog,piálás/ h vki tönkremenjen kivűl belül szakítás után.
2011. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

sok csaj hízik egy szakítástól.

pár hónap után kezdenek el nyomulni újra nála

2011. jan. 14. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!