Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány az osztályban, aki az elmúlt fél évben elég sokat változott (melle nőtt, stb...), és először a barátom mondta, milyen jól néz ki. Megnéztem, mondtam, hogy tényleg, jólvan. De azóta kicsit furcsán viselkedek: állandóan nézem, már párszor el akartam hívni randira, de aztán mégsem tettem, mert azt mondtam rá, hogy csak fellángolás. Viszont ez a 'fellángolás' már több hete tart, és egyre inkább azt hiszem, ez annál több. Volt már ilyenem (másik lányokkal), de egyik esetben sem tettem fel ezt a kérdést se itt, se máshol, mert most tényleg tanácstalan vagyok. Csak akkor akarom elhívni, ha tényleg van köztünk valami (legalább is a részemről), mert nem akarok vele játszadozni, vagy olyat tenni, amit később megbánnék, esetleg fájdalmat okoznék neki vagy magamnak. Sokszor eltűnődöm ezen a dolgon, hogy most elhívjam vagy ne, de pár perc múlva meg már az jár az eszemben, hogy hogyan mutatnám be a szüleimnek.

Légyszíves, adjatok tanácsokat, és csak értelmes válaszokat írjatok! A koromra pedig nem kérek kritikát, tudom, hogy mennyi az annyi, tisztában vagyok vele, hogy még 'gyerek' vagyok. Vagy legalábbis fiatal.

Kösz, hogy végigolvastad!


2011. jan. 13. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja, a korom lemaradt :D

14/F

Én hülye =)

2011. jan. 13. 21:47
 2/9 Kamuuu ***** válasza:
Értelmes 1 fiatal srác vagy végre egy!:D na szóval szerintem igen ez szerelem legalábbis nagyon közel áll hozzá és ha jobban megismered: beszélgetsz vele megismered meg ilyesmi akkor tudod meg igazán hogy szerelmes vagy-e vagy csak 1 hosszabb fellángolás.
2011. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj igen csak nem akarod magadnak bevallani,és merd valahová elhivni,ez meg hogy hogy mutatnád be a szüéeidnek,ne törődj ezzel még majd ha összejön akkor törheted rajta afejed és mellesleg ez is mutatja hogy ha nem is szerelem de elég fontos számodra.Ha meg akarod szerezni cselekedj mert ha túl sokat gondolkozol egyszer csak azon kapod magad hogy már késő mert másssal jár vagy ilyesmi.És akkor a kérdésedre a válasz világosan:folyamatban van a szerelem kialakulása.Elkeztett érdekelni téged .Érted

ami pedig a korodat illeti ne foglalkozz senkivel ki mit mondt itt.De csak kiváncsiságból mennyi vagy 12?

14/L

2011. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Piszkosul szurkolok!

20/L

2011. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tanácsokat! Akkor ebből randi lesz :D

Utolsó: 14 vagyok én is! (első komim!)

2011. jan. 14. 07:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Na, utolsó előttinek szólt :D. Reggel volt
2011. jan. 15. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szerelmes, csak azt csinálod amit régen én, feltűnt egy jó csaj, belegondoltál milyen lenne vele lenni, és túl sokat gondolkozol ezen, épp ezért olyan mintha szerelmes lennél, gondolom sokat gondolsz a csajra, de ezt felejtsd el, nem lehetsz szerelmes ha csak 1nap feltűnt hogy jól néz ki...persze beszélj vele meg "hívd randira" meg minden de hogy lennél már belé szerelmes? én ugyanezt éltem át amit te, de elkezdtem nem foglalkozni vele és 2 nap alatt elmúlt, de volt olyan is, hogy "randira" hívtam, és amikor sokat voltunk együtt, megismertem belülről, akkor már tényleg szerelmes voltam, de addig ne legyél szerelmes amíg nem a tiéd, mert ha nem is lesz, az nagyon fog fájni. (tapasztalat) 18/f
2011. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan saját magadat vered át.
2011. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ömm utolsó kettőnek (aki lehet h ugyanaz :D), köszi a tanácsot, nem is úgy gondoltam, hogy rögtön elhívom, hanem előbb beszélgetek vele, szal kicsit kiismerem.. el is hajtana a rákba, ha a csak úgy odaállnék elé.

És teljesen igazad lehet (mármint abban hogy nagyon rossz lenne a csalódás)

2011. jan. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!