Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép nőket is megcsalják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőket is megcsalják?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:30
1 2 3
 21/26 Cleptomaniac ***** válasza:
100%
A barátnőm nagyon szép csaj, és mindig csúnyább, majdhogynem szűz pasikat választ, mert szereti őket irányítani, és mert ők sosem csalják meg. Hálát adnak az égnek, hogy olyan csajuk van, nemhogy megpróbáljanak félrekacsintani (meg nem is kellenének másnak).
2011. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

hát idővel biztos túl leszel rajta.


figyeld ha van egy pohár amit félig megtöltünk vizzel akkor azt úgyd fogd fel ,hogy félig tele van és ne úgy ,hogy félig üres :D ugyan az de mégse ;)

2011. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem minden a szépség sőt egy idő után kevés, ha közben egy csomó minden hiányzik belőled ami egy pasinak kell,nem hallottál még arról h a szép alma belül rohadhat,ez kissé durva de jobb hasonlatot nem tudtam mondani, a szépség egy tág fogalom a férfiaknál.. globálisan kell hogy jó legyél egy férfi számára az egyéniséged a kisugárzásod a szexuális hozzáállásod mennyire vagy erotikus stb stb, sokmindent takar az h mitől jó egy nő.S ezt nem te hanem a férfiak döntik el, inkább próbáld átgondolni h van e olyan probléma a viszonyotokban ami miatt megcsalhat s ne a szépségedből indulj ki.
2011. jan. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát ezaz hogy nincs. A szex az csodálatos minden passzol, mindig elmondja hogy imád velem lenni szexelni stb. és érzem is hogy így van. Az egész úgy történt h a telefonjába láttam egy smst amit a volt nejének küldött(nem, nem sunyiba néztem a telóját hanem előtte) és azt mondta h részeg volt meg előjöttek az emlékek és csak azért küldte. Na persze. Másfél éve vagyunk együtt de ezek szerint csak nem tette magát túl rajta (már 5 éve váltak el). Azt mondta h azóta nem volt szerelmes, csak belém. Ezt még el is hiszem, csak számomra ez elfogadhatatlan hogy akkor mit küldözget neki smst??? Elegem van, nem tok ezzel a tudattal melette élni, ma biztosan szakítok vele, egész éjszaka bőgtem mert nagyon szeretem és most is bőghetnékem van de nem engedem hogy hülyét csináljanak belőlem. Ha annyira visszakötik az emlékek akkor menjen vissza hozzá, csak engem ne szivasson. Na jólesett ezt kiírni magamból.
2011. jan. 14. 09:24
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha még mindig tartja a kommunikációt a volt társával valóban le kell vele erről ülni beszélgetni mert biztos h még kötik hozzá dolgok amennyiben nem zárja le a múltat s melletted még esetleg tartja vele a kontaktust le kell vele zárni.
2011. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Már nem akarok vele erről többet beszélni, mivel ma szakítottam vele mert nagyon megbántott ezzel. Most próbálom túlélni ezt a szakítást.
2011. jan. 14. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!