Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan lemaradottnak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lemaradottnak érzem magam. Normális? 17/L

Figyelt kérdés
Még nem volt fiúm, eddig tök türelmes voltam, de most már kezdem elveszteni. Külsőmmel nincs gond többen mondták, hogy menjek el modellkedni. Gondolom az a gond, hogy kicsit zárkózott vagyok... Annyira rossz, hogy nálam kimaradnak a kamaszkori szerelmek. :(
2011. jan. 13. 20:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Később megtaláltam a srácot és beszéltem is vele. :D
2011. jan. 13. 20:43
 12/13 anonim ***** válasza:
hát tudd meg nekem pont ugyan ez volt most én is 17 vagyok és én is 14 évesen mentem utazni és én is ott ismertem meg valakit és természetesen ott is a távolság :D ezért gondoltam. deja vu .
2011. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A szerelemmel senki nincs elkésve... akkor jön, amikor jönnie kell... A legfontosabb, hogy ne a szerelmet várd, mint érzést, hanem az igazit várd, akit majd szeretni fogsz... ne a szexet kivand, hanem őt... Remélem megértettél!
2011. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!