Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan lemaradottnak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lemaradottnak érzem magam. Normális? 17/L

Figyelt kérdés
Még nem volt fiúm, eddig tök türelmes voltam, de most már kezdem elveszteni. Külsőmmel nincs gond többen mondták, hogy menjek el modellkedni. Gondolom az a gond, hogy kicsit zárkózott vagyok... Annyira rossz, hogy nálam kimaradnak a kamaszkori szerelmek. :(
2011. jan. 13. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy ma divat 13 évesen szexelni (nézz meg pár korábbi kérdést), még nem az a normális. Nem vagy lemaradva.
2011. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hmm..

vannak ezzel mások is így.. majd összejön..

:D


17/F

2011. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ne aggódj ez miatt:)

A jövendőbeli barátod jobban meg fog becsülni téged, ha tudni fogja, hogy ő az első neked....:)

Ne siesd el a dolgokat.....:)

2011. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Jómagam mindig is a zárkózott "kemény dió" lányokat szerettem. Velük jobban el lehet beszélgetni, értelmesebbek, aranyosabbak.

A könnyű esetek valahogy semmire se jók (najó egy dologra, de az nem volt a stílusom) és "üresek".


Szóval várj még, ha valaki tetszik, próbálj beszélgetni vele és majd alakul.


Respect Neked!!!

2011. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki, a kamaszkori szerelmek egy csomó bajt vonnak maguk után, rányomják a bélyeget a későbbi szerelmi életre, és mivel kamaszkorban nemigazán a mély, tartós, felelősségteljes és érzelmes kapcsolatok vannak többségben, ezért az emberek nagyrészében a keserűség, rossz tapasztalatok és hatalmas életigazságok ("") maradnak csak meg, és besablonosulnak, elvesztik a szeretete, meg ilyenek, és már mennyit írtam, és ez mind egy mondat! Szóval nem baj, hogy nem volt még fiúd, 17 évesen meg pláne nem, mert még fiatal vagy.
2011. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Először 11 évesen lettem szerelmes egy fiúba a suliban, de persze nem lett semmi nem is beszéltünk. De ami a legjobb volt, hogy tetszettem neki. :D Aztán 14 évesen nyaraláson egy csoportban volt egy fiú aki megtetszett és én is neki. De ebből se lett semmi, meg hát amúgy se egy helyen lakunk. Azóta egy olyan fiú se volt akivel kölcsönösen bejöttünk volna egymásnak és el nem tudom képzelni, hogy újra eljönne egy ilyen. :( Habár ezen a nyaraláson nagyon meglepett ez a srác, előző nap nem gondoltam volna, hogy másnap beleszeretek valakibe. :D
2011. jan. 13. 20:35
 7/13 anonim ***** válasza:
és hova mentél nyaralni ?
2011. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Görögországba.
2011. jan. 13. 20:41
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor nem én voltam :D
2011. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nem normális, hogy 17 évesen lemaradottnak érzed magad. Majd ha 10-15 év múlva tartasz ugyanitt, akkor már kezdhetsz aggódni.
2011. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!