Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ez már "váló" ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez már "váló" ok?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy ismerkedtem egy sráccal. Régóta ismerjük egymást, randizgattunk és sokat dumáltunk. Minden témát érintettünk, egy csomó dologban hasonlóan is gondolkodunk. De... valahogy szóba került a betegségem (mélyvénás trombózis) és hogy emiatt nem szedhetek (vagyis nem is akarok) fogamzásgátlót. Erre ő megdöbbent és közölte, hogy márpedig ő utálja a gumit és akkor ennyi volt köztünk.

Kicsit megdöbbentem, meg igen rosszul is esett a dolog. De nem értem miért kockáztassam az életem, ha van más lehetőség is a védekezésre? Vagy én gondolkodom rosszul? :S


2011. jan. 13. 20:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Igazából ez már a sokadik ember aki azt mondta, hogy áááá ő gumival neeem. Csak ő volt az egyetlen aki nyíltan bele az arcomba. Igazából az esik tök rosszul, hogy nem árultam zsákbamacskát, elmeséltem neki még az elején, hogy ez van, mostmeg úgy csinált, mintha átvágtam volna és csak ámítottam volna. :S

Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok! Alapból nehéz volt ezt az egész trombózis mizériát meg ami vele járt feldolgozni, ez most pict alám vágott.

2011. jan. 13. 20:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy selejt! Ne is törődj ezekkel, van még egy csomó más pasi, akik szebbek/jobbak/normálisabbak!
2011. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ha már sokan húzták emiatt a szájukat, akkor lehet, hogy mindig ilyen selejteket fogsz ki. Nekem még sose mondta senki, hogy nem akar gumit húzni. Pedig elég sok barátom volt. Jó, egy idő után persze előjött, hogy jobb lenne ha gyógyszert szednék, mert kényelmesebb úgy, de az elején sose volt téma, hogy ne legyen gumi. És ha ezért vagy azért nem szedhettem volna gyógyszert, akkor mindegyik felfogta volna, hogy nem lehet és kész.


Amúgy ha ez a pasi komolyan akart volna valamit, és nem csak a szexet, akkor eszébe jut, hogy vannak más megoldások is. Pl. pesszárium.

2011. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok/voltam vele, hogy ha komolyra fordul a dolog, akkor gyógyszer. Ez csak egyszer fordult elő, de akkor már 1 éve együtt voltunk és együtt éltünk. Valószínű, hogy teljes mértékben igazatok van, ez a srác csak pár kellemes percet akart velem eltölteni. Csak nagyon rosszul esett. :(
2011. jan. 13. 20:54
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
kifogtál egy bunkó parasztot, hamar felejtsd el, ennél többet érsz hidd el ;)
2011. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha vkinek fontos vagy nem ez lesz a döntő szempont. Akinek a szexért kellesz annál va rá esély h így reagál, de akinek te magad vagy fontos, annak mindegy milyen módon, csak veled lehessen. Szal keress normálisabb pasit! ;)


"életművész"

2011. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik magától a szextől is irtóznak, mégis kitart mellettük a párjuk.
2011. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

Eh hát azért én is erősen meggondolnám.

Talán egész életen át csak gumit használni? :SS

Fiú korrekt volt legalább, nem hitegetett.

2011. jan. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy egész életen át. vannak más módszerek is (pl: spirál) amit hamarabb bevállalnék, mint a gyógyszert. És ki mondta, hogy egész életre? Nem tervezte, hogy feleségül vesz vagy valami. :)
2011. jan. 14. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!